Help for English

Více testů na CPE

 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za super stránky a zároveň poprosit o více testů na CPE. Právě se na něj připravuji. Opakuji si gramatiku a zkouším si testy na Vašich stránkách.Díky moc.

Na CPE také jistě dojde. Zpracovávání oficiálních testů, které nám Cambridge University dala k dispozici, do elektronické podoby je zdlouhavé, a zatím jsem vybírak pořadí podle toho, jak moc jsou jaké úrovně žádané. Nejvíce návštěvníků je na úrovni KET a PET, těch máme tedy více. Postupně je ale předěláme do elektronické interaktivní podoby snad všechny.

A jéje, tady žádná kost není… (Kdo soutěží o seriál Bones, pochopí. Kdo ne, tuto zprávu prosím ignorujte.)

no asi konečná, dvojková soustava je vážně oříšek. :-)

:D

Aha, ja si říkám proč se pořád obnovujou starý diskuze, to asi někdo hledá kostičky :)

ano, ano, a někteří už propadají v zoufalství! :shock:

neví někdo kde jsou testy slovíček, takové že se napíše slovíčko česky a obrázek a já to mám říct anglicky já to nikde nemůžu najít.

Slovní zásoby, okruhy slovní zásoby, zvolíte okruh a spustíte zkoušení online.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.