Help for English

Soutěž: Uživatelské profily

Komentáře k článku: Soutěž: Uživatelské profily

 

velmi prozíravá soutěž

:--)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

velmi prozíravá soutěž

:--)

Re: velmi prozíravá soutěž

Drsné, těším se. Kéž by se štěstí usmálo :-) Už mám idiomy (ze soutěže) takže frázová slovesa by se hodila. No jo jsem rozmazlený. :-D

Re: odřádkování

Zkus pravé alt a čárka, a pravé alt a tečka.

Re: odřádkování

používejte znaky > a

Dadinka07

Mě to nejde odřátkovat :-(

Dadinka07

Už to mám :-D

Neviem či so to urobila správne, či som to nenapísala ako príspevok a nie do profilu, prosím pomôžete mi kde to mam vlastne, diky!:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mia2088 vložený před 16 lety

Neviem či so to urobila správne, či som to nenapísala ako príspevok a nie do profilu, prosím pomôžete mi kde to mam vlastne, diky!:D

Re:

V profilu to nemáte. Když si dáte u svého přihlášení ‚zobrazit profil‘, máte tam možnost změnit text pro uživatele, a tam potom vložte tu vyplněnou anketu a doplňte řádkování.

Nevite nekdo nahodou kam a co s tim odradkovanim… vim jak na ty zavorky, ale kam s nimi? Dekuji Moc :shock:

Proc proste nepouzit enter?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Proc proste nepouzit enter?

Re:

Protože ENTER vám to odřádkuje jen v tom okénku, ale v zobrazeném profilu to nebude. Je potřeba používat HTML tagy.
Tam, kde zmáčknete ENTER vložte ten tag BR.

Kdžy si potoim svůj profil zobrazíte, uvidíte, jak to vypadá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Protože ENTER vám to odřádkuje jen v tom okénku, ale v zobrazeném profilu to nebude. Je potřeba používat HTML tagy.
Tam, kde zmáčknete ENTER vložte ten tag BR.

Kdžy si potoim svůj profil zobrazíte, uvidíte, jak to vypadá.

Re: Re:

Jee dekuji moc, uz to dava smysl…

Stačí, když anketu vyplním v profilu a vám do zprávy napíšu jen, že se hlásim do soutěže?

Re:

Ano, přesně tak to má být.

Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.