Help for English

FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jejda vložený před 16 lety

Otázka je na postavy filmu, nebo na herce?

Re:

Je tam „characters“, z toho by to mělo být jasné.

Ještě jsem tu nesoutěžila, ale soutěž o Friends DVD si vážně nemůžu nechat ujít :-) Snad se na mě usměje štěstí… Jinak děkuji za tyto stránky, učím podle nich AJ svého 48 letého taťku a moc si vás oba chválíme :-)

Tentokrát se mi podařilo chytit první otázku, tak doufám, že vydržím všechny :-)

Re:

„characters“

nevíte někdo jak zněla 1. otázka???za­pomněla jsem se kouknout..dík moc za odpověď

1.otazka

ja jsem to taky nestihl dozvedel jsem se o tehle soutezi az dneska, tak bych chtel poprosit jestli by ste mi treba nemohli poslat zadani prvni otazky na email ale puvodni zadani;). dekuji

Během tohoto víkendu bych se měla naučit na zápočet z fonetiky. Abych pravdu řekla, moc se mi do toho nechtělo. Pak jsem objevila Vaši soutěž, která mě nadchla. Díky za příjemné rozptýlení a perfektní stránky, které mi nejednou pomohly. :-D :idea: :-D

jé super soutěž, přátelé miluju, akorát jsem propásla 1.soutěžní otázku :-( nebyl by někdo tak hodnej a neposlal mi ji? na oplátku klidně pošlu ty, co budu mít já a vy ne.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví hancul
Odkaz na příspěvek Příspěvek od klár vložený před 16 lety

jé super soutěž, přátelé miluju, akorát jsem propásla 1.soutěžní otázku :-( nebyl by někdo tak hodnej a neposlal mi ji? na oplátku klidně pošlu ty, co budu mít já a vy ne.

Re:

paráda vím první otázku,ale zase jsem nestihla druhou já bych ti ji poslala, ale nevim kam, tak mi napiš na můj mail j.hancova@gmail.com a já ti ji pošlu

Senzacni napad,stranky navstevuju celkem casto,kvuli aj samo,kterou potrebuju,protoze ziju v Irsku,serial pratele absolutne miluju a pravidelne u nej s kama
radem usiname (rikame tomu vecernicek] a uz dlouho se bavime o tom,kde jej vzit v aj zneni.takze super,hura soutezit.hodne stesti vsem.

2. otázka

Také jsem nestihla 2. otázku, takže pokud měl někdo zájem vyměnit jí za tu první, ať písne.

Ajaj, vcera jsem se zapomnela kouknout! Prosim, nechce nekdo nahdou vymenit 3. otázku za druhou nebo prvni??

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví jaňule
Odkaz na příspěvek Příspěvek od KUBE vložený před 16 lety

1.otazka

ja jsem to taky nestihl dozvedel jsem se o tehle soutezi az dneska, tak bych chtel poprosit jestli by ste mi treba nemohli poslat zadani prvni otazky na email ale puvodni zadani;). dekuji

Re: 1.otazka

Ahoj, napíšu Ti 1. otázku výměnou za 2. Můj e-mail je jannnina@email.cz

Vyměním zadání kterékoliv otázky za správnou odpověď na otázku číslo 2 nebo alespoň nápovědu, kde ji hledat. spidrova@volny.cz :idea:

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví jeňulka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od funny-filing vložený před 16 lety

2. otázka

Také jsem nestihla 2. otázku, takže pokud měl někdo zájem vyměnit jí za tu první, ať písne.

Re: 2. otázka

ahoj, poslu ti 2. otázku, ale prosila bych zas tu 1…
kuju e-mail je tinkabell@email.cz

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.