Help for English

FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

 

spravna odpoved?

Nevíte někdo správnou odpověď na poslední otázku? Zkoušel jsem to hledat na netu, ale nic jsem nenašel :-( :?

Dozvíme se zítra i správné odpovědi?

Utekla mi otázka číslo 9. Nechci vyměňovat, přijde mi to nefér, ale opravdu ráda bych se soutěže zúčastnila. Snad jen – nedal by jste mi znění otázky za jednu otázku do soutěže navíc, číslo 11? :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BIOchemik vložený před 16 lety

spravna odpoved?

Nevíte někdo správnou odpověď na poslední otázku? Zkoušel jsem to hledat na netu, ale nic jsem nenašel :-( :?

Dozvíme se zítra i správné odpovědi?

Re: spravna odpoved?

:-D To myslíte vážně?
A ano, správné odpovědi se zítra dozvíte.

Očekává se, že ta věta bude nějak složitá, nebo to stačí opravdu jen velmi jednoduše?

Re:

Chápu, že se to může zdát nefér, ale někdy se prostě stane, že se nějaká otázka prošvihne, což je pak docela škoda, když ty ostatní máte. Já sem ráda, že jsou tady i tací, kteří otázku pošlou. A navíc jsou tu i tací, kteří otázku prostě pošlou jen tak, aniž by něco očekávali zpět.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jejda vložený před 16 lety

Utekla mi otázka číslo 9. Nechci vyměňovat, přijde mi to nefér, ale opravdu ráda bych se soutěže zúčastnila. Snad jen – nedal by jste mi znění otázky za jednu otázku do soutěže navíc, číslo 11? :oops:

Re:

Tak tu otázku už mám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vlčice vložený před 16 lety

Očekává se, že ta věta bude nějak složitá, nebo to stačí opravdu jen velmi jednoduše?

Re:

Vůbec nemusí být složitá.

žolík

Já bych se také přimlouvala za jednu otázku navíc, tak nějak žolíkovou, která by mohla nahradit jednu z těch, které si někdo z nějakého důvodu nestačil opsat. /Tedy jakoukoli/ bylo by to dobré pro ty, kdo se snaží, ale někdy jim jedna otázka uteče a musí celou soutěž vzdát. Já se soutěže nezúčastním, seriály moc nesleduji, tak přeji výhru někomu, kdo je sleduje rád, ale na soutěž se denně dívám, otázky si píšu a snažím se najít odpověď, a je to velice zábavná forma učení. Holt prostě máte bezvadné nápady. Držím všem soutěžícím pěsti a těším se na další soutěže a články.

Odesláno bez adresy

Nevadí že jsem zapoměl zadat do zprávy adresu? mám to odeslat jeste jednou nebo jak to mám řešit díky za odpověd

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiří Suk vložený před 16 lety

Odesláno bez adresy

Nevadí že jsem zapoměl zadat do zprávy adresu? mám to odeslat jeste jednou nebo jak to mám řešit díky za odpověd

Re: Odesláno bez adresy

Adresa tam musí být, pošlete to kdyžtak ještě jednou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: spravna odpoved?

:-D To myslíte vážně?
A ano, správné odpovědi se zítra dozvíte.

Re: Re: spravna odpoved?

No fakt jsem to nikde nenašel :( :( ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

žolík

Já bych se také přimlouvala za jednu otázku navíc, tak nějak žolíkovou, která by mohla nahradit jednu z těch, které si někdo z nějakého důvodu nestačil opsat. /Tedy jakoukoli/ bylo by to dobré pro ty, kdo se snaží, ale někdy jim jedna otázka uteče a musí celou soutěž vzdát. Já se soutěže nezúčastním, seriály moc nesleduji, tak přeji výhru někomu, kdo je sleduje rád, ale na soutěž se denně dívám, otázky si píšu a snažím se najít odpověď, a je to velice zábavná forma učení. Holt prostě máte bezvadné nápady. Držím všem soutěžícím pěsti a těším se na další soutěže a články.

Re: žolík

Máte pravdu, do příští soutěže o Gilmore Girls dám 10 otázek + 1 bonusovou.

Proč do 23 hodin, to mám teda smůlu, ale bohužel jsem se nestihla dřív dostat k PC :-(

Zahranicie

Prosim, s kamaratkou sme v Irsku a tu mame o hodinu menej 22.15, takze dufame ze nas do sutaze este zapojite :)Dakujeme

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bami vložený před 16 lety

Proč do 23 hodin, to mám teda smůlu, ale bohužel jsem se nestihla dřív dostat k PC :-(

Re:

Protože otázky tu mají být správně jen do 22.00, jak je v informacích o soutěži napsané. Hodina na napsání odpovědí mi přišla jako dostatečná.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.