Help for English

GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

Komentáře k článku: GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

 

Kez by mne taky nekdy pralo stesti…sem do Gilmorek totalni blazen :-D

Gilmore Girls

Jsem úplně nadšený, cítím se skvěle, když si prohlížím mé oblíbené stránky (ba nejoblíbenější) a hledám odpověď na soutěžní otázku Gilmorek. Do toho mi hraje „Song for You“ by Alexi Murdoch prostě paráda. Děkuji

Dobry den, chci podekovat za soutez ;) Uz sem si rikal jesli neco pripravite :) Skusim to ted tedy poprve. Jen bych se rad ujistil: Na otazky se hned neodpovida, dulezite je si je bud nekam zapsat nebo pamatovat nebot dalsi den jiz videt nepujdou a na vsechyn se odpovida az posledni den, je tak ? :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 16 lety

Dobry den, chci podekovat za soutez ;) Uz sem si rikal jesli neco pripravite :) Skusim to ted tedy poprve. Jen bych se rad ujistil: Na otazky se hned neodpovida, dulezite je si je bud nekam zapsat nebo pamatovat nebot dalsi den jiz videt nepujdou a na vsechyn se odpovida az posledni den, je tak ? :)

Re:

Ano, přesně tak. Odpovědi se odesílají naráz až v poslední den soutěže. Jak a kam se dozvíte.

Diky moc :)

JEEEE

Jééé, kéž bych to vyhrála, já tenhle seriál přímo zbožňuju, fakt skvělej nápad udělat soutěž s takovou cenou!!!! :-D :-D :-D

další otázka

Kdy tu bude další otázka?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka:-) vložený před 16 lety

další otázka

Kdy tu bude další otázka?

Re: další otázka

Máte to výše na rozpisu otázek napsáno. Tato tu bude ještě i zítra, další se objeví 2. června, potom to už opět bude den co den jedna otázka. První otázku jsme zde nechali déle proto, že většina lidí se o soutěži dověděla pozdě a potom už neměli šanci začít. Proto je tu první celkem tři dny.

Aha.. děkuju :-)

nevim jak to mám pak poslat :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tushka vložený před 16 lety

nevim jak to mám pak poslat :?

Re:

V poslední den soutěže se to dozvíte.

Gilmorky

Ucastnim se souteze poprve- kam mame pak odpovedi zaslat a jak? Emailem? Diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Monika12353 vložený před 16 lety

Gilmorky

Ucastnim se souteze poprve- kam mame pak odpovedi zaslat a jak? Emailem? Diky

Re: Gilmorky

V poslední den soutěže se to dozvíte.

Skvělé, moc děkuji za tři dny, které jste dal na první otázku.

zdrawim :)

konecne som tu stihla nejaku sutaz .. hmm mozem sa zucastnit aj ked som zo slovenska … mate super stranku a prave sa pripravujem na skusky na vysku …ktore testy by ste mi odporucali?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.