Help for English

Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

 

sk

mozu sutazit aj uzivatelia zo slovenska?

Re: Re: Re: Re: …

Řešení problému (úprava HTML kódu stránky): přidejte do atributu style tabulky, ve které je umístěn onen banner následující „clear: left;“. Vše by pak mělo být v pořádku.
Výsledný kód pak bude vypadat takto:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 16 lety

sk

mozu sutazit aj uzivatelia zo slovenska?

Re: sk

Samozřejmě.

Re: Re: Re: Re: …

Mockrát díky!

Áa,

titulek se už umístil tam, kam petří, no, moc mi to nevadilo, věděla jsem, kde ho najdu, ale, takhle je to lepší.

Seriál…

HIMYM je naprosto supr ale pro antinaivisti mám malé varování první série, je to naprosto nesnesitelné, než si na to zvyknete. Friends (Přátelé) má náboj hned od prvního dílu. Toto se rozjíždí velice pomalu. Je tam sice perfektní Barny, který to snad drží nad vodou, celou první sérku, ale i tak říkám, vydržte do 2. a 3. série. Tam se to opravdu rozjíždí do střestěných a ujetých scén jako v Přátelích :D Kolikrát sem musel dát Pause, protože sem chytal záchvaty smíchu.
Big Bang Theory je úplně katastrofický seriál proti tomu.
Jinak doporučuji vřele Partičku IT. .. v originále The IT Crowd. Má to zatím 3 sérky. Ale je to typický britský SIT-COM. Úplně jiné kafčo :) pa :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od David D. vložený před 16 lety

Seriál…

HIMYM je naprosto supr ale pro antinaivisti mám malé varování první série, je to naprosto nesnesitelné, než si na to zvyknete. Friends (Přátelé) má náboj hned od prvního dílu. Toto se rozjíždí velice pomalu. Je tam sice perfektní Barny, který to snad drží nad vodou, celou první sérku, ale i tak říkám, vydržte do 2. a 3. série. Tam se to opravdu rozjíždí do střestěných a ujetých scén jako v Přátelích :D Kolikrát sem musel dát Pause, protože sem chytal záchvaty smíchu.
Big Bang Theory je úplně katastrofický seriál proti tomu.
Jinak doporučuji vřele Partičku IT. .. v originále The IT Crowd. Má to zatím 3 sérky. Ale je to typický britský SIT-COM. Úplně jiné kafčo :) pa :-)

Re: Seriál…

IT mají prozatím jenom dvě série :)

To je teda otázka, jsem sama zvědavá, jestli jsem si ji správně přeložila. A hlavně jestli mám správně odpověď. Já se boužel nemám koho zeptat, ale mám naštěstí praxi v tom, jak jsem se mordovala při překládání, nebo spíše snaze pochopit texty od Gaijina.
Je to pěkná rozcvička na angličtinu po probuzení. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

To je teda otázka, jsem sama zvědavá, jestli jsem si ji správně přeložila. A hlavně jestli mám správně odpověď. Já se boužel nemám koho zeptat, ale mám naštěstí praxi v tom, jak jsem se mordovala při překládání, nebo spíše snaze pochopit texty od Gaijina.
Je to pěkná rozcvička na angličtinu po probuzení. :-D

Re:

JÓ, dneska je to složitý jak mlátička.

Dle mého názoru jste skutečně přitvrdil, pane Vít, na druhou stranu, kdo chce soutěžit, ať se snaží. Osobně se mi dost zapalují závity :idea: :-D

Re: Seriál…

Mě naopak HIMYM chytl už od první epizody a souhlasím, že je super, u nás ho sleduje celá rodina. Podle mě je i lepší než Friends. Vlastně jen díky němu jsem objevila tenhle web. Tak uvidíme, jak si povedu v soutěži :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 16 lety

Dle mého názoru jste skutečně přitvrdil, pane Vít, na druhou stranu, kdo chce soutěžit, ať se snaží. Osobně se mi dost zapalují závity :idea: :-D

Re:

Me taky, tohle uz nespada do kategorie lehkych otazek. Serial jsem videla uz nekolikrat, ale i presto budu muset nektere odpovedi vyhledat, nebo se podivat jeste jednou a poradne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PavlínaNav vložený před 16 lety

Re:

Me taky, tohle uz nespada do kategorie lehkych otazek. Serial jsem videla uz nekolikrat, ale i presto budu muset nektere odpovedi vyhledat, nebo se podivat jeste jednou a poradne.

Re: Re:

Dobře, u příští soutěže se tedy polepším. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re:

Dobře, u příští soutěže se tedy polepším. :-)

Re: Re: Re:

Já si teda myslím, že takhle je to správně. Sice jsou otázky těžké, ale není nemožné odpovědi nalézt. A čím déle člověk hledá odpověď, tím se zlepšuje i angličtina. A hlavně bude menší konkurence při slosování :D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví padme
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Kuba vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Já si teda myslím, že takhle je to správně. Sice jsou otázky těžké, ale není nemožné odpovědi nalézt. A čím déle člověk hledá odpověď, tím se zlepšuje i angličtina. A hlavně bude menší konkurence při slosování :D

Re: Re: Re: Re:

a taky tím roste jeho zájem o tu výhru :-D Když už o tom seriálu budu tolik vědět, tak ho prostě musím vidět ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.