Help for English

Soutěž o seriál HEROES

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HEROES

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: otázky

Tyto soutěže nejsou jen pro ty, kteří daný seriál znají. Naopak, otázky se snažím vytvářet tak, aby se odpovědi na ně daly najít na internetu, i když jste o seriálu nikdy předtím neslyšeli.

Přeci vyhrát DVD udělá větší radost člověku, který daný film/seriál ještě neviděl, než tomu, kdo ho zná nazpaměť. A o to nám jde. Zároveň si tím procvičíte angličtinu, protože stránky o seriálech jsou většinou anglicky, takže se něco naučíte i při hledání odpovědí. A o to nám jde taky.

Re: Re: otázky

Já právě přemýšlým, co tou obtížností „asgarpepa“ myslel, jestli překlady a správné pochopení otázek nebo to, jak moc musíte seriál znát, abyste mohl odpovědět.
Myslím, že kdybych nemohla odpověď najít, když už si dám takovou práci ( – přeložím si otázku – vyhledám patřičné stránky – prokousávám se anglickým textem (jen občas švindluju a mrknu i na český) – snažím se dát dohromady správnou odpověď (jako dneska, aby z toho nevzešla nějaká pitominka)- musím použít i slovník, občas vysvětlení gramatiky – ), tak bych byla ze soutěže vyřazena jenom proto, že jsem ten seriál neviděla. Takhle mne i nějaký seriál zaujme a třeba se na něj podívám. Zrovna tenhle je moc hezky vybrán!
V minulé soutěži nebyly snadné otázky a tak se přimlouvám, aby tentokrát byla soutěž i pro ty méně zdatné v angličtině.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta_ vložený před 16 lety

Re: Re: Re: otázky

Yes minister jsem sehnal 1. díl, Red dwarf mi nějak utekl. Bohužel …
Ale vaše důvody výběru beru.

Re: Re: Re: Re: otázky

RED DWARF jsem si koupil, sice neobsahují AJ titulky, ale to zas tak nevadí. Navíc se ještě dá sehnat na internetu, třeba na aukro.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od asgardpepa vložený před 16 lety

otázky

nepsal tu někdo nedávno, že otázky budou obtížnější? no nevím jak pro ostatní, ale pro ty co tento seriál znají, jsou zatím velmi lehounké. jen jsem zvědavý co bude u jiných seriálu. tento znám a tak zatím vím vše, jen si nedovedu přestavit soutěžit o ten sex ve městě, když jsem neviděl ani jeden díl:)
soutěžení zdar

Re: otázky

Tak jsem zvědav, vy kdo ten seriál tak znáte. :-) Dnešní šestou otázku si asi budete muset vyhledat i vy. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: otázky

Tak jsem zvědav, vy kdo ten seriál tak znáte. :-) Dnešní šestou otázku si asi budete muset vyhledat i vy. :-)

Re: Re: otázky

Dobry den, ano mate pravdu sestou otazku jsem musela vyhledat. Mam ale problem, ze se odpoved na tuto otazku rozchazi u ruznych zdroju. Poradite jak z toho ven? Nasla jsem 10 zdroju a 4 ruzne odpovedi (dalsi odpovedi radeji uz nehledam) v rozmezi cca 5% (nevim jak jinak opsat problem abych neodpovedela na otazku).

No tak teď už na tu 6 opravdu budu muset hledat na netu :shock:

To jste vymyslel chytře :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 16 lety

Re: Re: otázky

Dobry den, ano mate pravdu sestou otazku jsem musela vyhledat. Mam ale problem, ze se odpoved na tuto otazku rozchazi u ruznych zdroju. Poradite jak z toho ven? Nasla jsem 10 zdroju a 4 ruzne odpovedi (dalsi odpovedi radeji uz nehledam) v rozmezi cca 5% (nevim jak jinak opsat problem abych neodpovedela na otazku).

Re: Re: Re: otázky

Berte ten zdroj, který vypadá nejvěrohodněji, popř. oficiálně.

Re: Re: Re: otázky

A pokud to bude +/- jedna minuta, tak to řešit nebudu. Když jsem ale chvilku googloval, našel jsem to poměrně jednoznačně uvedeno, a pokud se to lišilo, bylo to skutečně max o minutku.

Re: Re: Re: Re:

Tak to jste mě potěšil. :-)

Re:

Z našeho webu byste měli vědět, že zaspávat se nevyplácí. Už jsme měli např. i přepadovou víkendovou soutěž bez oznámení předem, kde mohli tři soutěžící vyhrát DVD se seriálem STEP BY STEP. Co kdyby se to zase někdy opakovalo? Musíte být ve střehu. :-) A hlavně se anglicky musíte učit každý den. :-)

ta víkendová súťaž bola skvelá neviem sa dočkať ďalšej podobnej prepadovky :-D

Sedmá mi tedy dala zabrat. Teď jen doufám, že ji mám správně :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

Sedmá mi tedy dala zabrat. Teď jen doufám, že ji mám správně :-)

Re:

To já nad ní ještě přemýšlím, určitou představu už mám, ale…

Re: Re: otázky

No jo. To je pěkný podraz :). Tak teda musím brouzdat, ale u 7. už zase ne:)

help

Zkusím se na něco zeptat, týká se to 6. otázky. Vím že nemůžu prozradit znění a proto se ptám..našla jsem dvě odpovědi, které se liší o nejmenší možnou věc…budete brát odpověď ze zdroje wikipedia.org jako správnou??
Tak..snad jsem nic neprozradila :-D :-D :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.