Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re: veronica mars

Udělej společné foto tebe a DVD (zkus zaostřit na sebe :-D )

Re: Re: Re: Re: veronica mars

Na koho asi? :-D Jo, na tebe :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Jeden nebo víc

Tak doufám, že v ten den (jeden, co jsem prošvihla, se škrtalo jenom jedno jméno a teď se jich pro změnu proškrtá víc, páč jinak nevím, jak se dostanu na to jedno výsledný. :-D

Re: Jeden nebo víc

hihi, vítej v klubu :) sem na tom stejně :D

tak mě napadlo a nrvím kam jinam dotaz směrovat bude taky soutěž o Grey´s anatomy? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

tak mě napadlo a nrvím kam jinam dotaz směrovat bude taky soutěž o Grey´s anatomy? :-)

Re:

Ano, první sezóna ‚Grejovky‘ je už taky připravená ve skříňce s cenami. První sezóna má sice jen 9 dílů, ale je to moc fajn seriál.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Ano, první sezóna ‚Grejovky‘ je už taky připravená ve skříňce s cenami. První sezóna má sice jen 9 dílů, ale je to moc fajn seriál.

Re: Re:

tak to je super:)… já sem tenhle seriál sice ještě neviděla,ale vím že je v Americe dost oblíbenej a jen tak z nákých úryvků se mi taky moc líbil..plus hezký písničky:)

Tak nevím, mně zbyla tři jména. Tedy po vyškrtnutí dnešního dvě. Vůbec nevím, kam je zařadit. Musím také tipovat, ale aspoň je to napínavější. :-D

Já to sice poslala, ale i s tím, že pravděpodobnost vzhledem k minulé výhře je 0 :-)

Re:

Jsme na tom stejne :-)Ale hlavni je radost ze hry a pripadna vyhra je potom jen tresnicka na dortu:-)Good luck vsem:)

Re:

Z toho si nic nedělej, já ty jména i po dnešním vyškrtnutí mám tři… Jo, jo, bude se tipovat… ale kdyby se tenhle typ soutěže ještě někdy objevil, tak už aspoň vím, koho poprosit a „zaúkolovat“, hihi. :-D

No tak posláno, ale šance asi nulová. Když jsem si přečetl poslední otázku, tak jsem ještě měl 4 nebo 5 jmen :-D . No uvidím, třeba to vyjde…

No, mně těch jmen taky (kvůli tomu, že jsem jednu otázku propásl) zbylo jaksi víc. Let's see what'll happen. :-)

Tak jsem to taky poslala…nezbývá než doufat že se na mě tentokrát Paní Štěstěna usměje! :-D

Zbylo mi jedno jméno, otázka je, jestli to správné :? Už aby bylo zítra :-D

Tak jsem taky odeslal, snad se správnou odpovědí. :)

Odesláno, děj se, co se má dít, nejlépe tak, abych dostal balíček :). Ale štěstí přeju i ostatním. Byla to pěkná soutěž

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.