Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

parádní

když se hraje o One Tree Hill, tak to se musím zapojit :-)

Re: Re: Re: Re: :-)

Já teď koukám na britský „Kancl“ (s titulky, jinak by tohle snad ani nešlo). Má to 14 dílů – ve srovnání s jinými seriály je to vyloženě málo, ale kdyby jich byla polovina, bylo by to určitě tak akorát.

6 feet under

Myslíte, že by někdy v budoucnu mohla být soutěž o seriál „Six feet under“ (doufám, že se to jmenuje takhle). Sice taky neví, kdy skončit, ale začátek vůbec nebyl marný :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

6 feet under

Myslíte, že by někdy v budoucnu mohla být soutěž o seriál „Six feet under“ (doufám, že se to jmenuje takhle). Sice taky neví, kdy skončit, ale začátek vůbec nebyl marný :-)

Re: 6 feet under

Už jsem se pana Marka také ptala a říkal, že ano. :-)

Jinak, SFU je můj nejoblíbenější seriál a přes možná některé slabší díly jsem ráda za každou z pěti sérií. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vlčice vložený před 16 lety

Re: 6 feet under

Už jsem se pana Marka také ptala a říkal, že ano. :-)

Jinak, SFU je můj nejoblíbenější seriál a přes možná některé slabší díly jsem ráda za každou z pěti sérií. :-)

Re: Re: 6 feet under

Jenom vyčkávám, až se trochu umoudří s cenou. Hned pak do SFU jdu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: 6 feet under

Jenom vyčkávám, až se trochu umoudří s cenou. Hned pak do SFU jdu.

Re: Re: Re: 6 feet under

A když už jsme u toho, uvažuje se i o nějakém filmu? Ale tam už by mohlo nastat poměrně velké dilema s potenciálním výběrem, že?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re: Re: 6 feet under

A když už jsme u toho, uvažuje se i o nějakém filmu? Ale tam už by mohlo nastat poměrně velké dilema s potenciálním výběrem, že?

Re: Re: Re: Re: 6 feet under

Já jsem spíš pro seriály, protože filmy se dají skoro všechny sehnat i tady u nás, spousta z nich za 49 kaček ve stánku… ale na seriály tu téměř nenarazíte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re: Re: 6 feet under

A když už jsme u toho, uvažuje se i o nějakém filmu? Ale tam už by mohlo nastat poměrně velké dilema s potenciálním výběrem, že?

Re: Re: Re: Re: 6 feet under

To je pravda, ale kdo se neptá, nic se nedozví :-D

Re: Re: Re: Re: :-)

No, THE OFFICE jsem vydržel jen jeden jediný díl. I to bylo pro mě příliš. :-) Třeba jsem to ale jen nepochopil.

Super!

tak to je super!určo se zúčastním… :-D

Re: Re: Re: :-)

To nemusíš mít strach, Kancl je kino pro náročného diváka :-D

Re: Re: Re: Re: :-)

omluva: nemusíte, ehm

Taky se určitě zúčastním. Ze seriálů bych si asi vybrala One Tree Hill. Ale je to těžký rozhodování. Už se nemůžu dočkat až to začne :-D

Zdravíčko, už se moc těším. Soutěžila jsem mile, prd jsem vyhrála, ale moc a moc mě to bavilo :-) Krásný den všem :-)

Tak se zase těším na pěknou soutěž. Jen doufám, že tentokráte se štěstíčko usměje :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.