Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Dotaz k pravidlům

Jenom abych si to ujasnila, takže pokud pošlu odpověď na všechny otázky některé při tom budou špatně, tak pokud splním toleranci – 15 správně – tak zůstávám v soutěži? Nebo mám odpovídat výběrově na otázky, na které znám spravnou odpověď a musí jich být minimálně 15? Je to asi trochu zmatené, ale doufám, že mi rozumíte … :oops:

Mě teď Californication uteklo tak hloupě, nechala jsem si v prackompu odpovědi a prišla na to v sobotu doma..ale teď si na něj opět brousím zoubek :-)
Jen doufám, že když už jsem vyhrála, že nemám „vybráno“ :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Dotaz k pravidlům

Jenom abych si to ujasnila, takže pokud pošlu odpověď na všechny otázky některé při tom budou špatně, tak pokud splním toleranci – 15 správně – tak zůstávám v soutěži? Nebo mám odpovídat výběrově na otázky, na které znám spravnou odpověď a musí jich být minimálně 15? Je to asi trochu zmatené, ale doufám, že mi rozumíte … :oops:

Re: Dotaz k pravidlům

Můžete odpovědět na všechny, ale je potřeba, aby 15 z odpovědí bylo správných. Takže když bude nějaká špatně a nebo nebude zodpovězená vůbec, nevadí to.

Wau už se těším a doufám, že vyhraju … Ještě bych se chtěl zeptat jestli se někdy bude soutěžit i o seriál stagate???

fíííha

jůůůů tak do toho jdu takýýýý :) třeba se mi povede i na něco odpovědět :D:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mara... vložený před 16 lety

Wau už se těším a doufám, že vyhraju … Ještě bych se chtěl zeptat jestli se někdy bude soutěžit i o seriál stagate???

Re:

Ano, chtěl jsem Stargate nebo Stargate Atlantis koupit už do této soutěže, ale nějak jsem to nestihl. Viděl bych to tak na leden nebo únor. :-)

Už se moooc těším. Za 3 týdny nastupuji na mateřskou, tak by bylo fajn, šlechtit aj než porodím u seriálů, který mě vážně baví.. takže gilmorky, jdem na to:))

zelenáč

Ahoj jsem tady nová. můžu se taky zúčastnit?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Ano, chtěl jsem Stargate nebo Stargate Atlantis koupit už do této soutěže, ale nějak jsem to nestihl. Viděl bych to tak na leden nebo únor. :-)

Re: Re:

Wow…další HIT mého srdce – Stargate! Tak to se těším:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Calwen vložený před 16 lety

zelenáč

Ahoj jsem tady nová. můžu se taky zúčastnit?

Re: zelenáč

Samozřejmě!

Dobrý den, jen se chci ještě zeptat jestli se má odpovídat ve větách, nebo prostě stačí jednoslovně, díky) :-D

super

Tak nám to pěkně začíná. Super nápad.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 16 lety

Dobrý den, jen se chci ještě zeptat jestli se má odpovídat ve větách, nebo prostě stačí jednoslovně, díky) :-D

Re:

Heslovitě, pokud nebude zadáno výslovně jinak.

Tý jo, to je parádní soutěž, já bych šla do O.C. :-) Tak přeji všem hodně štěstí! :-D

páni, tomuhle vy říkáte lehký???

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.