Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

tak nevím

dnes je to buď malý chytáček, nebo můj větší problém. Já jsem prostě našla odpovědi dvě. :idea: :oops: Teď abych si lámala hlavu, co překládám špatně. :-D

Re: tak nevím

Taky se mi to nějak nezdá. Odpovědí jsem našla více u různych překladů „created by“ – nejen u jednoho

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re:

Můžu se zeptat, je povinnost tam MD mít?

Re: Re: Re:

:-D
ok
už jsem se bál, že píšete když je někdo de*il… ale pak jsem si to uvědomil :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od verdish vložený před 16 lety

Re: tak nevím

Taky se mi to nějak nezdá. Odpovědí jsem našla více u různych překladů „created by“ – nejen u jednoho

Re: Re: tak nevím

Napište mi to prosím soukromou zprávou, já na to kouknu. Mám stále za to, že to jsou skutečně jen dva.

Tak já jsem našla jednu odpověď, ale moc si tím nejsem jistá, tak uvidíme. :shock:

Zákon schválnosti :)

Tak doufam, ze i mne se povedlo najit spravnou odpoved a samozrejme to byla az ta posledni mozna kombinace – tedy prvni a posledni serial, jez jsem vyhledavala :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

:-D
ok
už jsem se bál, že píšete když je někdo de*il… ale pak jsem si to uvědomil :-D

Re: Re: Re: Re:

pěkná asociace :) mne to teda dost pobavilo :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 16 lety

Tak já jsem našla jednu odpověď, ale moc si tím nejsem jistá, tak uvidíme. :shock:

Re:

Jsem na tom asi stejně.

uf,tak doufám,že se mi to nakonec podařilo najít správně,ale nebylo to jen tak:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

uf,tak doufám,že se mi to nakonec podařilo najít správně,ale nebylo to jen tak:)

Re:

Jo, nebylo to zrovna nejlehčí. :-) Na zítra bude zase znělka, takže snad to půjde lépe.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Jo, nebylo to zrovna nejlehčí. :-) Na zítra bude zase znělka, takže snad to půjde lépe.

Re: Re:

no to nebylo :) k něčemu jsem se dopátrala, ale pořád mi to vrtá hlavou jestli je to ta správná odpověď :) uvidíme :)

teda fakt

dnes mi to dalo zabrat (a vlastně ještě dává). Když jsem ráno přšla z práce, kouknu na otázku a říkám si „Ts, brnkačka“, sepsala jsem si seznam a zjistila jsem , že mi nic nesouhlasí. No a od té doby střídavě spím a přemýšlím nad odpovědí. Teď mám tři možné odpovědi. Ještě popřemýšlím. Noc je dlouhá.

No, tahle otázka mi taky dala zabrat, ale našla jsem odpověď, snad bude správná. Chci se zeptat, budete po ukončení soutěže zveřejňovat spolu s výherci i ty, kteří měli správně alespoň těch 15 odpovědí?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michelle Lynn vložený před 16 lety

No, tahle otázka mi taky dala zabrat, ale našla jsem odpověď, snad bude správná. Chci se zeptat, budete po ukončení soutěže zveřejňovat spolu s výherci i ty, kteří měli správně alespoň těch 15 odpovědí?

Re:

To by sice bylo dobré, ale asi také velmi časově náročné. Pravděpodobně prostě necháme počítač losovat, a u vylosovaného zkontroluji odpovědi. Pokud bude alespoň 15 správných, vyhrává. Pokud ne, losuje se dál. A tak dále dokud nebudou tři výherci.

Tentokrát předpokládáme daleko větší účast a na vyhodnocení soutěže (ve kterém bych uveřejnil jména těch, co odpověděli správně) bych si musel vzít dovolenou z práce, podnikání a rodiny. Ani jedno by mi pravděpodobně neprošlo. :-)

Aha :? Tak nevadí, stejně sem správné odpovědi asi budete dávat jako u ostatních soutěží až soutěž zkončí, takže si je můžu kdykoliv zkontrolovat :-) Prakticky to vyjde nastejno :-D

tak tuhle písničku mám moc ráda. sice jsem nevěděla, že je to znělka nějakýho seriálu. ale podle názvu se dá zjistt všechno, že :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.