Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Yasmineliv vložený před 16 lety

6. otázka

Tak 6. otázku už mám, ale nejsem si úplně jistá, jestli i to, co jsem napsala, platí, akorát se nemůžu zeptat, abych něco nevyzradila :? :-)

Re: 6. otázka

Nápodobně, taky u mě by to taky bylo na dotaz…

Sice to neni moc k tematu ale i tak..v noci se mi zdalo ze z nejakeho duvodu tento web prestal fungovat. Vzbudila jsem se uplne rozhozena a sla to ve 3 rano zkontrolovat. Myslite ze je mozne si vypestovat takovou zavislost na studiu ? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

Sice to neni moc k tematu ale i tak..v noci se mi zdalo ze z nejakeho duvodu tento web prestal fungovat. Vzbudila jsem se uplne rozhozena a sla to ve 3 rano zkontrolovat. Myslite ze je mozne si vypestovat takovou zavislost na studiu ? :-)

Re:

:-D

6. otázka

Tak tedy dnešní otázka byla zatím na hledání nejhorší. Trvalo mi to nejdéle. Je vidět, že obtížnost otázek opravdu stoupá :-)

Is it possible there's more than SEVEN citites, or there's exactly SEVEN? thanks

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Is it possible there's more than SEVEN citites, or there's exactly SEVEN? thanks

Re:

taky by mě to zajímalo :) dnes to nebylo nejhorší :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Is it possible there's more than SEVEN citites, or there's exactly SEVEN? thanks

Re:

There are more, I want you to choose just SEVEN.

otazka č. 7

Trošku drsné pro toho, kdo seriál nezná… :-( Pátrat budu, ale…

no tak zrovna tohle je dalsi hodne proflakla znelka:) dekuju za dalsi otazku zadarmo^ a nakonec youtube je taky dobrá věc :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 16 lety

otazka č. 7

Trošku drsné pro toho, kdo seriál nezná… :-( Pátrat budu, ale…

Re: otazka č. 7

Tak trochu předpokládám, že člověk, který seriálové znělky moc nezná, tak již touto dobou zaslechl všechny při hledání odpovědí k předchozím otázkám, proto byla dnes ta krátká – schválně jsem ji ustříhl tak, aby tam nebyla slyšet slova.

7. otázka

Jů, tak tohle vím hned. Zaslechla jsem to při hledání předminulé (?) otázky :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: otazka č. 7

Tak trochu předpokládám, že člověk, který seriálové znělky moc nezná, tak již touto dobou zaslechl všechny při hledání odpovědí k předchozím otázkám, proto byla dnes ta krátká – schválně jsem ji ustříhl tak, aby tam nebyla slyšet slova.

Re: Re: otazka č. 7

Pravda, pravda, i takový neznalec seriálů jako já odpověď našel. Jenom mi to dá víc práce.

presne minule jsem se trapila a ted mi ty theme songs zni uplne v usich

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: otazka č. 7

Pravda, pravda, i takový neznalec seriálů jako já odpověď našel. Jenom mi to dá víc práce.

Re: Re: Re: otazka č. 7

Správně, dokonce jsem to trefila napoprvé. :) Teď to ještě jde, ale tipuju, že za chvilku bude mnohem hůř, až dojde na takové správné „špeky“. Nemám strach, že by nepřišli, zvlášť při možnosti 5 nesprávných odpovědí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re: Re: otazka č. 7

Správně, dokonce jsem to trefila napoprvé. :) Teď to ještě jde, ale tipuju, že za chvilku bude mnohem hůř, až dojde na takové správné „špeky“. Nemám strach, že by nepřišli, zvlášť při možnosti 5 nesprávných odpovědí.

Re: Re: Re: Re: otazka č. 7

…nepřišly… hups

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.