Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Díky, lepší než nic :-)

Děkuju za další otázku:) jeden den si můžu dát zase odpočinek.
A taky za toleranci děkuju,ale já s mojí matikou hmm..chtělo by to pro mě toleranci okolo 10 :-D

11

Number 11 – a piece of cake :) :) sice jsem nestihl 2 otázky, ale nevadí..

ach jaj

tak toto bola pre mna zatial najtazsia otazka.
rad by som sa opytal, ci planujete sutaz aj o serial Supernatural?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 16 lety

ach jaj

tak toto bola pre mna zatial najtazsia otazka.
rad by som sa opytal, ci planujete sutaz aj o serial Supernatural?

Re: ach jaj

O Supernatural se soutěžilo někdy na jaře. Ale není důvod se k tomu nevrátit. :-)

Jenom se chci zeptat, jestli jde ta nahravka nejak stahmout?/jak :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 16 lety

Jenom se chci zeptat, jestli jde ta nahravka nejak stahmout?/jak :?:

Re:

Tím bychom se dopouštěli hrubého porušení autorských práv. Nemůžeme písničky ani jejich části nabízet ke stažení.

No, je to fuška

poslední dva dny tak tak stíhám, práce volá a já šestnácky nerada. Ale snad to zvládnu, stále mám rezervu.A už jsme konečně po první půli :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

No, je to fuška

poslední dva dny tak tak stíhám, práce volá a já šestnácky nerada. Ale snad to zvládnu, stále mám rezervu.A už jsme konečně po první půli :-D

Re: No, je to fuška

Nechci hádat, ale myslím, že tohle není znělka. V každém případě jsem tak utahaná, že se mi nechce hledat. Takže si píšu první mínus-bod.Ale potěšující je, že jsou přede mnou dva dny vola.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: No, je to fuška

Nechci hádat, ale myslím, že tohle není znělka. V každém případě jsem tak utahaná, že se mi nechce hledat. Takže si píšu první mínus-bod.Ale potěšující je, že jsou přede mnou dva dny vola.

Re: Re: No, je to fuška

Tak to se mi povedlo. Samozřejmě volNa. Ale v důsledku je to pro mne stejné

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: No, je to fuška

Tak to se mi povedlo. Samozřejmě volNa. Ale v důsledku je to pro mne stejné

Re: Re: Re: No, je to fuška

snad neudělám takovou nápovědu, když řeknu, že je to znělka a že je lepší pustit si celou tu písničku, je to v tom líp slyšet..

Dlouhé zadání, krásně srozumitelné, teď ještě všechno dobře najít. :-)

Hledám už 2 hodiny a našel jsem zatím jen 2, ten zbytek ne a ne najít. :-D Zato jsem přišel cestou na pár hezkých písniček, o kterých jsem neměl ani tušení, že na HFE jsou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Hledám už 2 hodiny a našel jsem zatím jen 2, ten zbytek ne a ne najít. :-D Zato jsem přišel cestou na pár hezkých písniček, o kterých jsem neměl ani tušení, že na HFE jsou.

Re:

Tak to jsem na tom stejně. Taky jsem 2 našla hned a ta jedna se mi pořád schovává. Jen ji najít

taky jsem na 2 :(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.