Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: 12. otázka

Asi se mi v noci lépe přemýšlí, ale dal jste nám zabrat, pane magistře! Nakonec jsem těch písniček našla 6. Ale tři z nich jste asi neměl na mysli.

Re: Re: 12. otázka

Proč myslíte, že jsem nějaké měl na mysli? V některých jich je dokonce víc, šlo mi jen o to, abyste vybrali jednu z každého seriálu.

1.Série

Všechna DVD jsou s první sérií??

Tak dnešní otázka je super, díky :-)
A dokonce jsem našla další píseň na včerejší otázku, tak se zkusit ještě tu poslední :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel Rymeš vložený před 16 lety

1.Série

Všechna DVD jsou s první sérií??

Re: 1.Série

Ano, všechna jsou SEASON 1.

Včerejší odpověď nemám, hledala jsem asi do půl jedné v noci, ale aspoň jsem se seznámila s další možností procvičování angličtiny – na písničkách.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Iva vložený před 16 lety

Včerejší odpověď nemám, hledala jsem asi do půl jedné v noci, ale aspoň jsem se seznámila s další možností procvičování angličtiny – na písničkách.

Re:

Tak včerejšek jsem taky vzdala, spousta krásných písní,ale po téměř 4 hodinách hledání jsem už byla hotová. Možná se k tomu ještě do konce soutěže dostanu, když ne, nic se neděje. Dnešní otázka mi spravila náladu, měla jsem to snad za 10 vteřin hotové.

Nápověda

Chtělo by to nějakou menší nápovědu na tu včerejsí otázku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel Rymeš vložený před 16 lety

Nápověda

Chtělo by to nějakou menší nápovědu na tu včerejsí otázku.

Re: Nápověda

To by asi nebylo fér k těm, kteří to zvládli bez nápovědy.

14. otázka

chtěla bych se jen zeptat, jestli jsem správně pochopila otázku. znamená to, že ten nedostatek rodiče a teenage musí být obsaženo v první sérii, nebo to může být i před ní?

14. otázka

Já bych se chtěl jen zeptat, jestli se dá použít i dítě (a hele, to mě odkázalo na další dotaz: Dítě (do 12 let) přece není teenager… snad jde taky použít? ), které vyrůstalo delší dobu jen s jedním rodičem a poté zase jen s tím druhým a jestli ano, mají se popsat oba tyto stavy?

Re: 14. otázka

Ono to je většinou i před ní, ale jde hlavně o první sérii.

Re: 14. otázka

1) Ano, dítě do 12 let není teenager.
2) Jde o první sérii, nevybavuju si, že by se něco tak zásadně změnilo v průběhu první série. A pokud ano, zkuste najít nějaký typičtější příklad.

písničky

Tak písničky mi daly taky zabrat! ale po xhodinách hledání se dostavil takový ten spokojený pocit, že člověk našel co měl :-) stále překvapujete, jaké nové otázky si na nás můžete vymyslet. Super soutěž!

Dotázek ke 14. otázce

Mám jenom takový dotaz, zda se každá z odpovědí má týkat jiného seriálu nebo zda může být vztaženo více odpovědí třeba k jednomu seriálu :?: Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Dotázek ke 14. otázce

Mám jenom takový dotaz, zda se každá z odpovědí má týkat jiného seriálu nebo zda může být vztaženo více odpovědí třeba k jednomu seriálu :?: Díky

Re: Dotázek ke 14. otázce

Pardon, už je mi to jasné :) Stačí se lépe přečíst otázku …

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.