Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

otázka

je nevyhnutné aby to ,,obsession´´ bola nejaká vec alebo za ,,obsession´´ môžem považovať aj nejakú vlastnosť :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Otázka 18.

Mám taky dotaz – není to napsané v zadání otázky, ale přece jenom se pro jistotu zeptám: můžou být dva lidé (dva koníčky) ze stejného seriálu? Díky.

Re: Otázka 18.

Ne, je tam napsané, že máte takové lidi najít v PĚTI seriálech.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od calamity33 vložený před 16 lety

otázka

je nevyhnutné aby to ,,obsession´´ bola nejaká vec alebo za ,,obsession´´ môžem považovať aj nejakú vlastnosť :?:

Re: otázka

mělo by to být nějaké hobby, nějaký intenzivní zájem o něco, nějaká posedlost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gomi9 vložený před 16 lety

ohledně soutěže

Chtěla bych se zeptat jestli jsou uvedené znělky jen z prvních řad seriálů nebo můžou být i z dalších? A také jestli seriál může mít jen jednu úvodní znělku nebo více :?: Děkuji :-)

Re: ohledně soutěže

Můžou být z libovolné řady seriálu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od calamity33 vložený před 16 lety

otázka

je nevyhnutné aby to ,,obsession´´ bola nejaká vec alebo za ,,obsession´´ môžem považovať aj nejakú vlastnosť :?:

Re: otázka

už mi je to jasné…nevšimla som si to hobby…

A ještě může mít jeden seriál více úvodních znělek ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gomi9 vložený před 16 lety

A ještě může mít jeden seriál více úvodních znělek ?

Re:

Na to se ptejte googlu. Ne mě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Na to se ptejte googlu. Ne mě.

Re: Re:

OK :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Co považovat za ‚hlavní postavu‘ nechám ryze na vašem vlastním uvážení. Jde o to, že by to neměl být někdo, kdo se tam jen mihne, ale někdo ze stálého obsazení seriálu. Jo, takhle bych to formuloval.

Re: Re:

Tak to půjde, děkuju :)

Tak nevim, nevim, vzhledem k tomu, že aktivně znám jen dva seriály a i u nich si úplně nejsem jistá, jestli je to něco myšlené jako „obssesion“, tak potom už si vůbec nejsem jistá u těch ostatních seriálů…už jen dvě otázky, chjo :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 16 lety

Tak nevim, nevim, vzhledem k tomu, že aktivně znám jen dva seriály a i u nich si úplně nejsem jistá, jestli je to něco myšlené jako „obssesion“, tak potom už si vůbec nejsem jistá u těch ostatních seriálů…už jen dvě otázky, chjo :-(

Re:

Nebojte, teď bude už jen jedna znělka a pak něco závěrečného, takže to určitě na těch 15 správných dotáhnete. :-)

Výborně

Tak dnes budu mít odpočinkový den. Kromě jedné otázky, kterou jsem časově nezvládla (ale tipnu si) jsem připravená na závěr :-).Jen škoda, že budu mít noční.
Mám ještě jednu otázku – v zadání máte třeba vyhledat odpověď ze tří (čyř, sedmi) seriálů, můžu poslat více kombinací? Třeba pro jistotu, nebo musím strikně dodržet počet odpovědí ke každé otázce?

19. otázka

Dneska za 2 vteřiny. Díky mé mánii pro ten seriál :-D

taky ji už mám:-), takže hurá do finále

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Výborně

Tak dnes budu mít odpočinkový den. Kromě jedné otázky, kterou jsem časově nezvládla (ale tipnu si) jsem připravená na závěr :-).Jen škoda, že budu mít noční.
Mám ještě jednu otázku – v zadání máte třeba vyhledat odpověď ze tří (čyř, sedmi) seriálů, můžu poslat více kombinací? Třeba pro jistotu, nebo musím strikně dodržet počet odpovědí ke každé otázce?

Re: Výborně

No, pokud jich budete mít víc, nevadí. Méně by vadilo. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.