Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

Tak co, přiznejte se, komu zbývá poslední otázka k bingu? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 16 lety

Tak co, přiznejte se, komu zbývá poslední otázka k bingu? :-)

Re:

Jo, zítra se uvidí. :-)

mám takovej pocit, že já to rozhodně nebudu!

sice opat ziadny zasah ale otazka ma dnes potesila..
s vlasmi vyzera trochu inak, ale crty tvare tam rozhodne su :D

Já zatím jen tři zásahy :? Ale je to skvělá soutěž :-)

Já mám zatím jen dva zásahy :-) ale nevadí.

taky zatím jen tři :?

Už je mi jasné, že to své bingo tak rychle neodškrtám :-D :-D

taky UŽ mám tři :)

Re:

Taky už mám třetí zásah. Stále si držím slušnou 50 procentní úspěšnost… :-)

taky teprve 3 :(

Vidíte

Tak ono to s tím BINGEM po sedmé otázce nebude zase tak žhavé… takže myslím ještě nemusíte nic vzdávat. :-) Teď to teprve začne být napínavé. :-)

Po sedmé otázce stále jen 2 zásahy… :-)

Otázka pro Randoma

Random: Vždycky se vyžíváš v počítání všeho možného… chci se zeptat, jaká je pravděpodobnost, aby člověk měl „bingo“ hned sedmý den, a jaká je pro osmý den, devátý, desátý? Jen tak pro zajímavost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Otázka pro Randoma

Random: Vždycky se vyžíváš v počítání všeho možného… chci se zeptat, jaká je pravděpodobnost, aby člověk měl „bingo“ hned sedmý den, a jaká je pro osmý den, devátý, desátý? Jen tak pro zajímavost.

Re: Otázka pro Randoma

Aj mňa Random zaujal tým počítaním. Navyše číslo 128 sa skladá z čísel 1,2,8. No, ak budete naďalej triafať vedľa, tak pravdepodobnosť toho, že vyhrám práve ja, veľká určite nie je. Ale dnes ste vybrali dobrú otázku, len tak ďalej a čoskoro pošlem „Bingo-správu“ :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.