Help for English

Soutěž o seriál THE IT CROWD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE IT CROWD

 

super serial :-D ..skoda ze jedu 14. na hory tak se asi nezucastnim :-(

sakra

som tu len pol roka a 16 mi zacina skola :(

registrace

Dobrý den, mám ve svém profilu v datu registrace samé nuly, nevíte, co to znamená? Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wenra vložený před 16 lety

registrace

Dobrý den, mám ve svém profilu v datu registrace samé nuly, nevíte, co to znamená? Děkuji za odpověď.

Re: registrace

To je proto, že už jste s námi hodně HODNĚ dlouho. Takže žádné strachy. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wenra vložený před 16 lety

registrace

Dobrý den, mám ve svém profilu v datu registrace samé nuly, nevíte, co to znamená? Děkuji za odpověď.

Re: registrace

Jste asi ‚nejstarší‘ aktivní uživatelkou našich stránek, pozná se to i podle čísla uživatele. Máte č. 11, nikdo s nižším číslem, snad kromě autorů, sem nechodí.

Jé, další soutěž? :-) Tak tentokrát si budu brousit zuby na druhou nebo třetí cenu, na první ještě nemám odslouženo :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 16 lety

Jé, další soutěž? :-) Tak tentokrát si budu brousit zuby na druhou nebo třetí cenu, na první ještě nemám odslouženo :-)

Re:

Ale i ta by byla pěkná, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Ale i ta by byla pěkná, ne?

Re: Re:

No samozřejmě :-) :-) Už se těším :-)

tak o tuhle soutěž přijdu protože 17. odjíždím do Londýna,no ale tak za to to stojí :-)

Zajímalo by mě, jestli jsou tam opravdu anglické titulky, někde jsem četl, že se jedna o tzv. sheet titulky. Snad jsem si to nespletl s jiným seriálem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Zajímalo by mě, jestli jsou tam opravdu anglické titulky, někde jsem četl, že se jedna o tzv. sheet titulky. Snad jsem si to nespletl s jiným seriálem.

Re:

Já mám tu první sezónu, a tam titulky jsou. Ten balík s oběma sezónami jsem nerozdělával, ale na krabičce to píšou.

takže když to bude rok až za měsíc, tak mám s hlavní cenou smůlu? :-( škoda :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 16 lety

takže když to bude rok až za měsíc, tak mám s hlavní cenou smůlu? :-( škoda :-(

Re:

Ano, bohužel ano. Ale na vás pořád ještě zbývají 2. a 3. cena. To taky není k zahození, ne? Prostě jsem v této soutěži výjimečně chtěl, aby byli nějak zvýhodněni ti skalní, kteří tu s námi jsou už dlouho. Neberte si to osobně, vás si taky nesmírně vážíme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela vložený před 16 lety

tak o tuhle soutěž přijdu protože 17. odjíždím do Londýna,no ale tak za to to stojí :-)

Re:

A tam nebudete mít přístup k internetu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Ano, bohužel ano. Ale na vás pořád ještě zbývají 2. a 3. cena. To taky není k zahození, ne? Prostě jsem v této soutěži výjimečně chtěl, aby byli nějak zvýhodněni ti skalní, kteří tu s námi jsou už dlouho. Neberte si to osobně, vás si taky nesmírně vážíme.

Re: Re:

To jsem docela rád, doufám, že bude vysoká šance :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.