Help for English

Soutěž o seriál ONE TREE HILL

Komentáře k článku: Soutěž o seriál ONE TREE HILL

 

Nahrávky se vždy budou týkat One Tree Hill? Nemůžu vůbec pochytit prostředek nahrávky č.2 :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Nahrávky se vždy budou týkat One Tree Hill? Nemůžu vůbec pochytit prostředek nahrávky č.2 :)

Re:

Nahrávky jsou všechny přímo ze seriálu, samozřejmě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Nahrávky jsou všechny přímo ze seriálu, samozřejmě.

Re: Re:

Achjo, kdybych aspoň věděl, z kterého je to dílu :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re:

Achjo, kdybych aspoň věděl, z kterého je to dílu :)

Re: Re: Re:

Hehe, nojo, to by si to pak mohl člověk najít v titulkách, co? :-) Taky jsem na to právě myslel, když jsem tu soutěž připravoval. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Hehe, nojo, to by si to pak mohl člověk najít v titulkách, co? :-) Taky jsem na to právě myslel, když jsem tu soutěž připravoval. :-)

Re: Re: Re: Re:

Přesně tak, nebo transcriptu :)

Konečně to mám :) sice mi to zabralo celý odpoledne, ale nevadí. uff

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Konečně to mám :) sice mi to zabralo celý odpoledne, ale nevadí. uff

Re:

Gratuluju. :-)

otázky B

no,nahrávky jsou pro mě docela výzva,ale asi se nakonec „zbaběle“ uchýlím k jistotě v podobě otázek A a béčkové otázky si jenom překontroluju sama pro sebe :oops: :-)

Nahrávky

Já jsem si myslel, že už vcelku rozumím, ale tohle mi teda fakt lehce snížilo sebevědomí :oops: Některá slova rozeznám, snažím se chytat, ale celkově to ke mně nějak nedolehne… :oops:

Budete zase všechny nahrávky zpětně uveřejňovat v závěrečném vyhodnocení třeba se skrytým textem?
Aby si tam potom měl člověk možnost znovu vyzkoušet, co slyší a potom se teprve chytnout za hlavu, co že to mělo být… :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Henda vložený před 16 lety

Nahrávky

Já jsem si myslel, že už vcelku rozumím, ale tohle mi teda fakt lehce snížilo sebevědomí :oops: Některá slova rozeznám, snažím se chytat, ale celkově to ke mně nějak nedolehne… :oops:

Budete zase všechny nahrávky zpětně uveřejňovat v závěrečném vyhodnocení třeba se skrytým textem?
Aby si tam potom měl člověk možnost znovu vyzkoušet, co slyší a potom se teprve chytnout za hlavu, co že to mělo být… :-D :-D

Re: Nahrávky

Ano, v závěrečném vyhodnocení budou i nahrávky.

béčka

Aha tak to já se zase zúčastním asi skupiny B! Vypadá to, že tady by mohla být docela velká šance:)

Listening no. 3

Tak dnešní listening brnkačka oproti včerejšímu. 8-)

mám takový dotaz čistě pro zajímavost.. Vy jste, Pane Víte, sám tento seriál sledoval/sledujete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Krtek vložený před 16 lety

Listening no. 3

Tak dnešní listening brnkačka oproti včerejšímu. 8-)

Re: Listening no. 3

Tj, dneska jsem to věděl hnedka :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gowerka vložený před 16 lety

mám takový dotaz čistě pro zajímavost.. Vy jste, Pane Víte, sám tento seriál sledoval/sledujete?

Re:

jj, mám doma všech pět dosud vydaných sezón. A těším se v létě na pokračování. :-)

Jo, já a seriály…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.