Help for English

Soutěž o historický seriál THE TUDORS

Komentáře k článku: Soutěž o historický seriál THE TUDORS

 

Skúsim si zasúťažiť, hoci ľahké to určite nebude. HFE je super stránka. Na angličtinu by som skôr potreboval lievik /trychtýř/ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re: víkendové otázky

A proč nepožádat někoho z rodiny (bratra / sestru / ???) či známých, ať Vám ty víkendové otázky zjistí a někam poznamená? Podle pravidel těchto seriálových soutěží není dovoleno „pouze“ sdělovat otázky (a samozřejmě i odpovědi) prostřednictvím stránek HFE (soukromé zprávy, diskuze, komentáře, …).
Takže když je třeba najdete někde napsané na papíře, pravidla neporušíte :-).

Re: Re: víkendové otázky

Díky za dobrý nápad :-) Já pravidla neznám, myslela jsem, že se musí hned ten den odpovídat. Ještě jsem tady nesoutěžila.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re: víkendové otázky

A proč nepožádat někoho z rodiny (bratra / sestru / ???) či známých, ať Vám ty víkendové otázky zjistí a někam poznamená? Podle pravidel těchto seriálových soutěží není dovoleno „pouze“ sdělovat otázky (a samozřejmě i odpovědi) prostřednictvím stránek HFE (soukromé zprávy, diskuze, komentáře, …).
Takže když je třeba najdete někde napsané na papíře, pravidla neporušíte :-).

Re: Re: víkendové otázky

Ne, ze bych chtela stourat, ale jak lze zabranit tomu, aby si lidi sdelovali otazky pomoci soukrome zpravy?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: víkendové otázky

Ne, ze bych chtela stourat, ale jak lze zabranit tomu, aby si lidi sdelovali otazky pomoci soukrome zpravy?

Re: Re: Re: víkendové otázky

Jo a taky me napadlo, proc nepouzijete mobil? Jednak je dneska hodne mist,kde je wifina zdarma a jednak kdyz si zajdete na stranky a opisete otazku tak za tu chvilku i pri normalnim pripojeni to moc nestoji.

Finally :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: víkendové otázky

Ne, ze bych chtela stourat, ale jak lze zabranit tomu, aby si lidi sdelovali otazky pomoci soukrome zpravy?

Re: Re: Re: víkendové otázky

Zabránit tomu nejde. Nejdřív ale musí najít někoho, s kým by si je mohl vyměňovat… když bude jen tak náhodně lidem psát zprávy, jestli náhodou nemají danou odpověď na výměnu, asi to mnoho lidí naštve, jednak jsou to nevyžádané zprávy, jednak obcházení pravidel soutěže.

Mě ani nevadilo u naščich prvních soutěží to vyměňování, ale přeci jen to bylo moc – komentáře pod článkem se soutěží byly opravdu jen o tom, např. „mám otázky 1, 3, 4…, vyměním za dvojku!“ apod.

Tím se snižovala šance na výhru těm poctivým, tak jsme to zakázali.

Re: Re: Re: Re:

ale bez toho plusu! Jen dvojtečka a závorka či D

Miluju tento seriál, určitě se zúčastnim a když nic jinýho tak aspoň se poučim o ang. dějinách :D Tyhle stránky jsou fakt supeeeer a to nejen díky soutěžení:) Díky všem, že se tak snažíte dostat nám do hlavy tento jazyk:)

Re:

jo byl to prasák..a nechával popravit nevinné lidi

Hm, myslel jsem, že soutěž začíná až zítra, asi jsem si špatně přečetl zadání. Nevadí, čím dřív, tím líp. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Hm, myslel jsem, že soutěž začíná až zítra, asi jsem si špatně přečetl zadání. Nevadí, čím dřív, tím líp. :)

Re:

Vždycky se první soutěžní otázka objevuje o cca den či půlden dříve před ofic. datem začátku.

Re: Re: Re: Re

všechno nejlepší!

Nedávno jsem našla tyhle úžasný stránky..Chválim moc a zkusím soutěž.. :)

Start

Tááák… a jedem! :-D

Re:

At last :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.