Help for English

Soutěž o historický seriál THE TUDORS

Komentáře k článku: Soutěž o historický seriál THE TUDORS

 

odpovědi

Odpovídat se má celou větou nebo jenom heslovitě?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vontorman vložený před 15 lety

lahke

Do otázky číslo 2 to bylo lehké až to bolelo, ted se to rozjelo a jsem s rozumem v koncích :-D

Re: lahke

A to jsi dával v sedmé třídě takový pozor. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cafesk8 vložený před 15 lety

odpovědi

Odpovídat se má celou větou nebo jenom heslovitě?

Re: odpovědi

stačí heslovitě.

uf fíha

Teda řeknu vám,ať hledám jak hledám ,nikde nenacházím :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od komtesaAnna vložený před 15 lety

uf fíha

Teda řeknu vám,ať hledám jak hledám ,nikde nenacházím :-(

Re: uf fíha

nehľadáš v správnom zdroji – našiel som /po skončení súťaže sa dozviem či je to tá správna odpoveď/ :-)

:shock: Fakt jsou ty otazky tezke? Tak to me mate, asi to tim padem budu mit spatne, protoze me se zdali docela snadne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

:shock: Fakt jsou ty otazky tezke? Tak to me mate, asi to tim padem budu mit spatne, protoze me se zdali docela snadne.

Re:

Dokonce k te dnesni otazce byl pekny film.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re:

Dokonce k te dnesni otazce byl pekny film.

Re: Re:

Jen by mě zajímalo,jestli to jsou opravdu JEN Anglické dějiny…nebo i evropa a tak…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od komtesaAnna vložený před 15 lety

Re: Re:

Jen by mě zajímalo,jestli to jsou opravdu JEN Anglické dějiny…nebo i evropa a tak…

Re: Re: Re:

JEN anglické.

Super soutěž

Marku, soutěž je opravdu super! Každý den hned spěchám k počítači zjistit, co jste na nás připravil :-) Zatím se chytám bez problémů, něco si pamatuju a hlavně vím, kde hledat :-D Spojení angličtiny a historie mě moc baví.

odpovedi bude vyhodnocovat pocitac, nebo clovek? V jedne odpovedi je jmeno krale, ktery mel dve jmena (jednou cislovku, jednou prijmeni). pro jistotu napisi oboji, ale aby to pripadne PC nevzal jako chybu.
Jinak bezva soutez, ale u pate otazky uz tapu. Ale ja ji odtapu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

odpovedi bude vyhodnocovat pocitac, nebo clovek? V jedne odpovedi je jmeno krale, ktery mel dve jmena (jednou cislovku, jednou prijmeni). pro jistotu napisi oboji, ale aby to pripadne PC nevzal jako chybu.
Jinak bezva soutez, ale u pate otazky uz tapu. Ale ja ji odtapu.

Re:

Vyhodnocuji to já, osobně. Počítač vylosuje, já zkontroluji odpovědi. Když nejsou správné, počítač losuje dál. Dokud není výherce.

Re: Re: Re: Re:

Anglie je jen jedna část celých ostrovů… skutečně jde o dějiny pouze anglické?

Re: Re: Re: Re:

Ano, vím, co je to Anglie. Přijde Vám, že se otázky týkají i něčeho jiného?

Re: Re: Re: Re:

No právě u dnešní otázky jsem se zarazil, jestli chcete krále opravdu jen anglické, nebo můžu vybírat i mezi těmi britskými. Při hledání odpovědi jsem si všiml, že to britové hodně často odlišují, tak si nejsem jistý, jestli by byla správná odpověď, kdybych eventuelně toho nejdéle vládnoucího našel mezi těmi britskými.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.