Help for English

SECRET SERIES = Little Britain

Komentáře k článku: SECRET SERIES = Little Britain

 

4a – tak to je dost dobra hlaska, ze jo? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

4a – tak to je dost dobra hlaska, ze jo? :-D

Re:

Tak co, hraje jeste nekdo, nebo vyhraju vsechno sama :-D.

BTW to by me zajimalo, kdyz dela soutez Roman Svozilek, muze soutezit Marek Vit a obracene?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re:

Tak co, hraje jeste nekdo, nebo vyhraju vsechno sama :-D.

Re: Re:

Jááááááááá hraju :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Domís vložený před 15 lety

Re: Re:

Jááááááááá hraju :)

Re: Re: Re:

A znate serial? Nebo to taky vidite prvne jako ja a jste nadsenej z toho co jste o LB zatim zjistil? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

BTW to by me zajimalo, kdyz dela soutez Roman Svozilek, muze soutezit Marek Vit a obracene?

Re:

No, asi by nám na to nikdo neskočil, kdyby v mé soutěži vyhrál Roman nebo kdybych v jeho soutěži vyhrál já. :-) Takže nesoutěžíme. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

No, asi by nám na to nikdo neskočil, kdyby v mé soutěži vyhrál Roman nebo kdybych v jeho soutěži vyhrál já. :-) Takže nesoutěžíme. :-)

Re: Re:

Jee tak to prijdete o spoustu zabavy, ja takove souteze primo zboznuju, tak jednou do roka vetsinou neco vyhraju :-), letos jsem uz vyhrala CDcko od Supraphonu, tak bohuzel na vyhru na HFE si musim pockat az pristi rok :-D

Hmm, tak jsem v soutezi skoncil :-( cely den jsem se ve Skotsku nemohl pripojit, tak jsem to chtel zkusit jeste ted pred 22 hod a ono je u nas uz vlastne o hodinu vic. aspon touto cestou preji ostatnim, aby meli vice stesti ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mig vložený před 15 lety

Hmm, tak jsem v soutezi skoncil :-( cely den jsem se ve Skotsku nemohl pripojit, tak jsem to chtel zkusit jeste ted pred 22 hod a ono je u nas uz vlastne o hodinu vic. aspon touto cestou preji ostatnim, aby meli vice stesti ;-)

Re:

Inu, měním to před 22:00, ale jelikož je ještě stále 30/5, tak s tím něco uděláme … :-)

I definitely vote for harder questions. I am tired of Lioness's ability to find the questions. Se always reads the question of the day to me and the answers follows in two minutes. Or there could be a special set or adequately challenging questions for her :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 15 lety

I definitely vote for harder questions. I am tired of Lioness's ability to find the questions. Se always reads the question of the day to me and the answers follows in two minutes. Or there could be a special set or adequately challenging questions for her :-)

Re:

Uznávám, že pro některé mohou být otázky velice lehké. Pro jiné zase náročné. Pro někoho zajímavé, pro jiné nudné…
Šel jsem dle mého zlatou střední cestou, abych soutěžící neodradil :-)
Navíc jsem chtěl na tento seriál udělat trochu ‚reklamu‘, protože tu není tak známý… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Uznávám, že pro některé mohou být otázky velice lehké. Pro jiné zase náročné. Pro někoho zajímavé, pro jiné nudné…
Šel jsem dle mého zlatou střední cestou, abych soutěžící neodradil :-)
Navíc jsem chtěl na tento seriál udělat trochu ‚reklamu‘, protože tu není tak známý… :-)

Re: Re:

Your advertising effort worked out. At least with us. We are definitely going to see it. Whether Lioness wins or not. I can judge just from calls from behind Lioness's screen but it looks like there is loads of fun in the series. Though in this particular case I feel sorry there will be no Czech subtitles. Some of my friends that would appreciate this sort of humour can't understand English good enough. But anyway you might consider releasing the special questions for Lioness and co. who are good at Googling :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 15 lety

Re: Re:

Your advertising effort worked out. At least with us. We are definitely going to see it. Whether Lioness wins or not. I can judge just from calls from behind Lioness's screen but it looks like there is loads of fun in the series. Though in this particular case I feel sorry there will be no Czech subtitles. Some of my friends that would appreciate this sort of humour can't understand English good enough. But anyway you might consider releasing the special questions for Lioness and co. who are good at Googling :-)

Re: Re: Re:

Prosim te nerejpej me do pana Svozilka, jeste kvuli tobe bude delat dvoje otazky a ja to pak nebudu vedet :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Prosim te nerejpej me do pana Svozilka, jeste kvuli tobe bude delat dvoje otazky a ja to pak nebudu vedet :-)

Re: Re: Re: Re:

Ne, to se nebojte :-)
Stále si myslím, že některým ty odpovědi přijdou těžké… teda pokud jsou stále ve hře :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

A znate serial? Nebo to taky vidite prvne jako ja a jste nadsenej z toho co jste o LB zatim zjistil? :-)

Re: Re: Re: Re:

Neznám :) A přesně, jak jste řekla, jsem z toho nadšenej :) Proto jsem to ještě nevzdal, jako někteří tady :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.