Help for English

SECRET SERIES = Little Britain

Komentáře k článku: SECRET SERIES = Little Britain

 

No ted jsem to poslala a precetla jsem si, ze maji byt odpovedi spravne gramaticky. Hm to asi znamena, ze jsme meli odpovidat celou vetou a ne jednoslovnymi vykriky, hm tak jsem to asi zvojtila.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

No ted jsem to poslala a precetla jsem si, ze maji byt odpovedi spravne gramaticky. Hm to asi znamena, ze jsme meli odpovidat celou vetou a ne jednoslovnymi vykriky, hm tak jsem to asi zvojtila.

Re:

Stačí velmi jednoduše… holé věty, ale když už se pustíte do složitějších, tak ať si to zbytečně ‚nezavaříte‘ :-)

no ja to taky napsala převážně formou jednoslovných výkřiků, jako Lioness :? …tak ony ty otázky byly dělané tak, že to k tomu jednomu slovu ve většině případů přímo vybízelo… :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zuzanka.k vložený před 15 lety

no ja to taky napsala převážně formou jednoslovných výkřiků, jako Lioness :? …tak ony ty otázky byly dělané tak, že to k tomu jednomu slovu ve většině případů přímo vybízelo… :oops:

Re:

Jo jo, máte to dobře :-)

tak odpovědi poslány, třeba se zadaří :-D

tak jsem to také zvládla,těším se na zítřek, kdy si budu moci zkontrolovat, jestli jsem hledala, rozuměla a překládala správně :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

tak jsem to také zvládla,těším se na zítřek, kdy si budu moci zkontrolovat, jestli jsem hledala, rozuměla a překládala správně :-D

Re:

Jak jste daleko se SUPERNATURAL? :-)

„Projela“ jsem je, hodně věcí jsem pochopila, ale mám dar neřešit, čemu nerozumím, takže jsem se na epizody podívala, zhruba vím o co jde „po angicku,česky bych mohla vědět víc, ale to nechci a tak trápm své mozkové buňky, jak to jde, takže Vás asi zklamu : teoreticky jsem u prvního dílu první série.Občas si pustím náhodné díly ale jen jako kulisu při utírání prachu a uklízení, nebo když si pouštím nenáročné hry, kde není zvuk. "Vstřebávám angličtinu“. Má to svůj efekt. Supernatural je moje parketa, já se ráda bojím. V noci, kdy je můj hlavní život, si ze strachu aby se mi o tom nezdálo pouštím další a další díly, taky to vydrží třeba do 5. do rána :-) Každému přeji výhru, protože to je velký impuls pro procvičování a další učení. Díky za zájem. Těším se, že na stránkách jako výherce najdu i Vaše jméno, ale třeba i Eowyn, nebo Hum4nfrog.
Já tyhle soutěže přímo miluju, protože mi jako samoukovi dávájí inspirace – na nová slovíčka, nové obraty, čtení móóóc dlouhých textů, snahu to opakovat a tak si prohloubit výslovnost, prostě ti pánové, kteří to pro nás připravují jsou zlatí.!!!

Já mám obavu, že tentokrát tam budu mít dost nepodarků :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 15 lety

Já mám obavu, že tentokrát tam budu mít dost nepodarků :oops:

Re:

Pouze jedna chyba. Jste ve hře :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 15 lety

Já mám obavu, že tentokrát tam budu mít dost nepodarků :oops:

Re:

juj Eowyn, držme si palce :)

Jémine, vy jste hodný! Hned se mi bude líp spát.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re:

juj Eowyn, držme si palce :)

Re: Re:

držme, všechny. Ať zvítězí ten nejlepší trpaslík.

Losování

A kdy se můžeme těšit na správné odpovědi a hlavně, kdy se bude losovat? Už jsem trochu nervózní :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

Losování

A kdy se můžeme těšit na správné odpovědi a hlavně, kdy se bude losovat? Už jsem trochu nervózní :?

Re: Losování

Tak odezva od pana Svozílka byla téměř okamžitá. Chybu jsem měla jen jednu, ale bohužel jsem nevyhrála. Tak snad příště…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.