Help for English

Soutěž o seriál GOSSIP GIRL na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál GOSSIP GIRL na DVD

 

Super, už se těším :) Koukal jsem na tenhle seriál na Amazonu a není ani drahý. Takže v případě, že nevyhraju, objednám si ho k narozkám. :)

Jéé super! :-D tenhle seriál mám moc ráda.
Tady už je to skoro jak na běžícím pásu! Jedna soutěž skončí a druhá hned začíná! (ne že by mi to vadilo! :-D )

wow…sice to zas nevyhraju, ale za pokus to stoji. Uz se moc tesim :-)

super, tenhle seriál je skvělej! :-D

Ach jo, zase seriál…

Tak si zase nezasoutěžím. :(

Přijde mi, že poměr seriálů vůči třeba knihám, je tak 1 ku deseti.

Chápu, že takové soutěže jsou asi nejúspěšnější, protože většina lidí kouká nejradši (pasivně) na televizi a k nějakému biflování z učebnic má třeba i odpor, ale pro mě osobně nesahá nějaký seriál nějaké třeba učebnici gramatiky, či dobrému výkladovému slovníku ani po kotníky.

Byl bych pro, kdyby byly jako ceny soutěží – zábavné (audio CD, seriály) a naučné alespoň trochu v rovnováze.

Že jsou seriály také přínosné pro angličtinu nikomu neberu, ale kniha je prostě kniha.

Být tu soutěž třeba o Practical English Usage, nebo třeba Advanced Learner's Dic­tionary tak je to fakt trochu jiné kafe a rád bych se zúčastnil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Ach jo, zase seriál…

Tak si zase nezasoutěžím. :(

Přijde mi, že poměr seriálů vůči třeba knihám, je tak 1 ku deseti.

Chápu, že takové soutěže jsou asi nejúspěšnější, protože většina lidí kouká nejradši (pasivně) na televizi a k nějakému biflování z učebnic má třeba i odpor, ale pro mě osobně nesahá nějaký seriál nějaké třeba učebnici gramatiky, či dobrému výkladovému slovníku ani po kotníky.

Byl bych pro, kdyby byly jako ceny soutěží – zábavné (audio CD, seriály) a naučné alespoň trochu v rovnováze.

Že jsou seriály také přínosné pro angličtinu nikomu neberu, ale kniha je prostě kniha.

Být tu soutěž třeba o Practical English Usage, nebo třeba Advanced Learner's Dic­tionary tak je to fakt trochu jiné kafe a rád bych se zúčastnil.

Re: Ach jo, zase seriál…

Soutěže o jiné věci samozřejmě budou také.

Seriály děláme z několika důvodů – 1) to lidi baví, nejen na ně koukat, ale i o ně soutěžit – musí hledat na anglických stránkách věnovaných těm seriálům, skouknout klipy v angličtině apod. 2) jsou atraktivnější soutěže o věci, které se u nás neprodávají, 3) PEU a Advanced dictionaries tu propaguji snad co ty stránky existují. Už by je měl každý mít! :-D

Ale připomínku beru. Budem se snažit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Ach jo, zase seriál…

Tak si zase nezasoutěžím. :(

Přijde mi, že poměr seriálů vůči třeba knihám, je tak 1 ku deseti.

Chápu, že takové soutěže jsou asi nejúspěšnější, protože většina lidí kouká nejradši (pasivně) na televizi a k nějakému biflování z učebnic má třeba i odpor, ale pro mě osobně nesahá nějaký seriál nějaké třeba učebnici gramatiky, či dobrému výkladovému slovníku ani po kotníky.

Byl bych pro, kdyby byly jako ceny soutěží – zábavné (audio CD, seriály) a naučné alespoň trochu v rovnováze.

Že jsou seriály také přínosné pro angličtinu nikomu neberu, ale kniha je prostě kniha.

Být tu soutěž třeba o Practical English Usage, nebo třeba Advanced Learner's Dic­tionary tak je to fakt trochu jiné kafe a rád bych se zúčastnil.

Re: Ach jo, zase seriál…

JO a ještě jedna věc… na učebnice a slovníky si neumím tak vyhrát s upoutávkovými bannery… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Ach jo, zase seriál…

JO a ještě jedna věc… na učebnice a slovníky si neumím tak vyhrát s upoutávkovými bannery… :-)

Re: Re: Ach jo, zase seriál…

tak ho můžete zadat taky jako minisoutěž :-D
Ty „přepadovky“ o víkendech určitě mají své příznivce, obzvlášť, když má zase pršet :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 15 lety

Re: Re: Ach jo, zase seriál…

tak ho můžete zadat taky jako minisoutěž :-D
Ty „přepadovky“ o víkendech určitě mají své příznivce, obzvlášť, když má zase pršet :-)

Re: Re: Re: Ach jo, zase seriál…

Myslíte zadat banner jako soutěž? Ale to mě baví…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: Ach jo, zase seriál…

Myslíte zadat banner jako soutěž? Ale to mě baví…

Re: Re: Re: Re: Ach jo, zase seriál…

No jasně :-D

Re: Re:

Jj take se dobrovolne vzdavam :-). Tohle neni salek me kavy. ;-)

Také se nezúčastním, protože od středy odpoledne do pondělí odpoledně nebudu mít přístup na internet, takže zlatíčka, máte šanci!!! :-D

Také se nepřidám. Dnes mi dorazil Little Britain, tak se budu kochat a dám příležitost jiným :-D

No, myslím, že dnes Vaše ikonka bude přesně vystihovat Váš výraz u sledování tohoto seriálu. :-D :-D :-D
Přeji Vám mnoho funny chvil.

jupiii

toto je môj najoblubenejší serial, prave som si dala do googlu nech mi nájde anglicke titulky k nemu, lebo by som sa chcela učiť aj angličtinu a spojit tak príjemné s užitočným.....no a našlo mi hned tuto suťaž…nie že by som tuto stránku nepoznala, som tu zaregistrovaná už dlho…ale touto suťažou ste mi urobili radosť:))) dufam že vyhraam:)))) :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.