Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bludička vložený před 15 lety

3.otázka

O víkendu se otázky nemění? Já jen že se mi tu zobrazuje porad jen ta druha..?!

Re: 3.otázka

omlouvám se, otázku jsem změnil, ale z jakéhosi důvodu se to neaktualizovalo… hned jdu na to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: 3.otázka

omlouvám se, otázku jsem změnil, ale z jakéhosi důvodu se to neaktualizovalo… hned jdu na to.

Re: Re: 3.otázka

Už je to napraveno. Otázku jsem měnil už v jedenáct hodin v noci ale už jsem nezkontroloval, zda se aktualizace stránky skutečně provedla.

Ale stihl jste to :-D
(naštěstí) protože za chvíli jdu do práce na šestnáctku a přijdu až ráno. Tak jste mne potěšil. I otázka mne potěšila.

3 otázka

:-( no a 3 jsem prošvihl.Pojedu dál :-D

4. otázka

Tak tohle je první otázka co nevím :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Teed vložený před 15 lety

4. otázka

Tak tohle je první otázka co nevím :-(

Re: 4. otázka

Zkuste tip pod otázkami. :-)

Mně to dneska zase dalo zabrat. Pořád jsem to v té znělce neslyšela. Ale snad to mám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: 4. otázka

Zkuste tip pod otázkami. :-)

Re: Re: 4. otázka

Zkoušel jsem to, ale nikde jsem to neslyšel.Jdu to zkusit ještě jednou a snad se mi to napodruhý povede.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: 4. otázka

Zkuste tip pod otázkami. :-)

Re: Re: 4. otázka

Tak už jsem to našel :-)

Radši jsem si naházel ty znělky do záložek, protože se nám tu hudební otázky nějak množej :-D

Dneska ta ukázka byla těžší, ale nakonec se sluchátky na uších, jsem ji našla :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jesse vložený před 15 lety

Radši jsem si naházel ty znělky do záložek, protože se nám tu hudební otázky nějak množej :-D

Re:

Ano, každá druhá otázka bude znělková.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Vejúúš...
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Teed vložený před 15 lety

Re: Re: 4. otázka

Zkoušel jsem to, ale nikde jsem to neslyšel.Jdu to zkusit ještě jednou a snad se mi to napodruhý povede.

Re: Re: Re: 4. otázka

Já to nemůžu najít do teď…

Zdravím tvůrce těchto stránek a vřelý dík za tak úžasnou práci.Chtěla bych se zapojit do vaší soutěže,ale začínám až od 5 otázky.Jsem začátečník tak snad to nějak zvládnu :-)

5. otázka

Mám dotaz k 5.otázce. Je jedno v jaké sezóně soutěžních seriálů herci hráli nebo musí jít pouze o sezóny, o které se soutěží?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.