Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boston vložený před 15 lety

how?

zdravím, jenom se chci zeptat, protože jsem ještě nikdy nesoutěžil, jak se posílají odpovědi a jestli odděleně nebo všechny najednou… :?: předem díky

Re: how?

všechny najednou

Prosim o pomoc

Chtela jsem vas poprosit o radu, kde najdu soutezni otazky, nikde je na ten dany den nevidim. Dekuji moc za rychlou odpoved, L.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prallone vložený před 15 lety

Prosim o pomoc

Chtela jsem vas poprosit o radu, kde najdu soutezni otazky, nikde je na ten dany den nevidim. Dekuji moc za rychlou odpoved, L.

Re: Prosim o pomoc

To je proto, že soutěž začíná 26. listopadu.

Co mám dělat v případě, že se na internet dostanu jen během pracovních dní, doma totiž internet nemám. Musím odpovědět na všechny otázky, abych mohla být zařazena do slosování? Děkuji :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barnabáš vložený před 15 lety

Co mám dělat v případě, že se na internet dostanu jen během pracovních dní, doma totiž internet nemám. Musím odpovědět na všechny otázky, abych mohla být zařazena do slosování? Děkuji :oops:

Re:

Stačí na 15 z dvaceti.
Pokud se o víkendu nedostanete, vždycky můžete někoho poprosit, aby vám danou otázku zapsal.

Klikšule

tak to je skvělý lidi, už se těšim na první otázku :-D

Parááááda! To je fantastická příležitost! :-D Díky za ní!!

No tak zkusíme to ne? xDD

Konečně možnost pro ty co nejsou dokonalý v angličtině :-D proč to nezkusit že jo:)

Tak huráá na to. V seriálech nic,tak třeba budu mít teď víc štěstí.

Je možné výhru někomu darovat nebo musím jet já osobně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od estrer vložený před 15 lety

Je možné výhru někomu darovat nebo musím jet já osobně?

Re:

Musíte jet osobně.

Re:

Ono ‚mít je‘ samo o sobě nepomůže. :-)

Nemohla jsem dospat.Tak jdem na to, třeba se štěstíčko usměje i na mě. :-D

Taky jdu do toho :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.