Help for English

Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

 

Tak zatím to mám 50:50, jedna trefa jedna mimo :-) Nemůžu se dočkat dalších ot. Seriál je pro mě velká neznámá, ale podle komentářů asi bude stát za to :-)

To je neuvěřitelný, odpověď na dnešní otázku jsem měl v tiketu taky, ale na poslední chvíli jsem to změnil. :)

vida, já už mám druhý :-)

2 otazky a mam 2 body :-D

Re: Re:

počítal jsem to pro 10 otázek..... třeba u 15 otázek je šance na výhru už 8%…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

Re: Re:

počítal jsem to pro 10 otázek..... třeba u 15 otázek je šance na výhru už 8%…

Re: Re: Re:

Šance na výhru se ale přeci odvíjí jen a pouze od počtu soutěžících.

To je šťastie 3 otazky a mam 3 body :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stefano789 vložený před 14 lety

To je šťastie 3 otazky a mam 3 body :-D

Re:

ty prevíte, kolik českej si dal na stůl? :-D

ach jo… tři otázky a nula bodů… moje šance na výhru se asi pomalu a jistě rozplývají… :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ikonacr vložený před 14 lety

ach jo… tři otázky a nula bodů… moje šance na výhru se asi pomalu a jistě rozplývají… :-(

Re:

Podívejte se na předchozí soutěže, kolikátý den bylo bingo. Tři dny nic, to nemusí nic znamenat.

Dotaz = )

Tak tahle soutěž je vážně povedená!! Je to dobrý nápad soutěžit formou bingo = ) nebude se někdy soutěžit znovu o seriál Krok za krokem, Gilmorova děvčata nebo o Ženatý se závazky? 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Dotaz = )

Tak tahle soutěž je vážně povedená!! Je to dobrý nápad soutěžit formou bingo = ) nebude se někdy soutěžit znovu o seriál Krok za krokem, Gilmorova děvčata nebo o Ženatý se závazky? 8-)

Re: Dotaz = )

Krok za krokem bohužel na DVD nikdy nevyšel (a zdá se, že ani nevyjde) – pouze výběr sedmi epizod, ale o ten už jsme hráli a i ten se už přestal prodávat.

Gilmorky už tu byly několikrát, ale možná se k nim vrátíme. Ženatý se závazky, uvidíme, nevím, jestli je na DVD.

Někdo tu již napsal, že soutěžit mohou i ti, co seriál neznají. Ale zjišťuji, že to opravdu nejde. Nemám ani možnost seriál vidět v TV (mám pouze základní programy) a odpovědi zjišťovat na Netu nebo u známých, to mi přijde podřadné. Není to výtka, jen konstatování. Ale protože jsem velmi aktivní v učení ANJ, chci se zeptat, kde mohu takovéto podobné seriálové DVD koupit na Netu pro svou výuku. Jen prosím o české prodejce. Děkuji za radu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jindra vložený před 14 lety

Někdo tu již napsal, že soutěžit mohou i ti, co seriál neznají. Ale zjišťuji, že to opravdu nejde. Nemám ani možnost seriál vidět v TV (mám pouze základní programy) a odpovědi zjišťovat na Netu nebo u známých, to mi přijde podřadné. Není to výtka, jen konstatování. Ale protože jsem velmi aktivní v učení ANJ, chci se zeptat, kde mohu takovéto podobné seriálové DVD koupit na Netu pro svou výuku. Jen prosím o české prodejce. Děkuji za radu.

Re:

Tohle vše se zatím dalo zjistit na wikipedii. Vůbec nemusíte seriál znát. Ani pro další otázky nemusíte chodit dál než na wiki či google.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Dotaz = )

Krok za krokem bohužel na DVD nikdy nevyšel (a zdá se, že ani nevyjde) – pouze výběr sedmi epizod, ale o ten už jsme hráli a i ten se už přestal prodávat.

Gilmorky už tu byly několikrát, ale možná se k nim vrátíme. Ženatý se závazky, uvidíme, nevím, jestli je na DVD.

Re: Re: Dotaz = )

Aha, tak uvidíme. Děkuji za bleskovou odpověď.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.