Help for English

Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

 

Omlouvám se za slovo „podřadné“, zvolila jsem ho nevhodně, jak jsem chvátala. Netušila jsem, že takovéto seriály mají nějaké fankluby či dokonce svoje web stránky. Z této neznalosti, jsem si myslela, že budu muset zjišťovat odpovědi u někoho, kdo to zná a to mi přišlo „podřadné“. Net mě nikdy nezajímal, až teď kvůli angličtině. Díky pár měsícům na této stránce jsem se naučila víc jak za pět let ve škole (kdysi dávno). Wiki jsem dosud neznala a zkusím to :-) V podstatě mé vybrané tipy zatím nevypadají na vhodné odpovědi :-)
Díky za reakce.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ussul vložený před 14 lety

Re:

ty prevíte, kolik českej si dal na stůl? :-D

Re: Re:

Asi malo 4 otazku som neuhadol.
Aktualne skore 4 otazky 3 body

Odkaz na příspěvek Příspěvek od morbid vložený před 14 lety

Re: Re:

Nojono. Máte pravdu. Zatim nic :-)

Re: Re: Re:

Začíná to být veselé – čistá nula, takže manžel vede :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 14 lety

Tak zatím to mám 50:50, jedna trefa jedna mimo :-) Nemůžu se dočkat dalších ot. Seriál je pro mě velká neznámá, ale podle komentářů asi bude stát za to :-)

Re:

to určitě ano – lepší jsem dlouho neviděla

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stefano789 vložený před 14 lety

Re: Re:

Asi malo 4 otazku som neuhadol.
Aktualne skore 4 otazky 3 body

Re: Re: Re:

Pořád jsi na tom líp jak já, já mám pořád jeden zásah… :-(

Zatím mi to opravdu vychází podle toho pořekadla o prvním vyhrání. Příští zavřu oči a budu slova do binga volit úplně poslepu :-( . Jinak k diskusi: Wiki mám taky moc ráda, upozornil mě na ni syn před několika roky a když tam jsem, mám pocit,že se neflákám a zabíjím dvě mouchy jednou ranou :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Dotaz = )

Krok za krokem bohužel na DVD nikdy nevyšel (a zdá se, že ani nevyjde) – pouze výběr sedmi epizod, ale o ten už jsme hráli a i ten se už přestal prodávat.

Gilmorky už tu byly několikrát, ale možná se k nim vrátíme. Ženatý se závazky, uvidíme, nevím, jestli je na DVD.

Re: Re: Dotaz = )

A sakra, ti Gilmorky mě mrzej, o ty bych zasoutěžil…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ussul vložený před 14 lety

Re: Re: Dotaz = )

A sakra, ti Gilmorky mě mrzej, o ty bych zasoutěžil…

Re: Re: Re: Dotaz = )

Když je o ně zájem, proč ne…

Konečně mám první bod! Dnes se mi určitě šance na výhru zvýšila. :)

První zásah :) První radost :)

Re:

Neházej tiket do žita, třeba se to zlomí ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 14 lety

První zásah :) První radost :)

Re:

Druhý zásah :-) druhá radost :-P

sakra vcera som nestihla otazku to uz sa asi neda nejako zachranit ci?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gab-gab vložený před 14 lety

sakra vcera som nestihla otazku to uz sa asi neda nejako zachranit ci?

Re:

Ne, musíte doufat, že to bylo něco, co na seznamu nemáte… a nebo to pak risknout a poslat BINGO zprávu s tím, že třeba to bylo právě to, co vám chybí.

Možná je to tím, že seriál znám. ale myslím si, že některé otázky se dají odvodit jen tak :-) zatím jsem musela vyhledávat jen dvakrát

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.