Help for English

Nejlepší články na Help for English

Komentáře k článku: Nejlepší články na Help for English

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 14 lety

Re: Re:

Jo, tohle zvýhodnění „skalních“ uživatelů pomocí vah je dobrý nápad. A že jsou ty váhy navíc všechny mocninou čísla 2, to je prostě super! :-) Ajťák ve mně jásá.

Re: Re: Re:

Na tebe přesně jsem myslel, když jsem ty pravidla připravoval. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

Doufám, že takových moc nebude :-d

Re: Re:

No zrovna já Tě zklamu :--P

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrksklnk vložený před 14 lety

hodnotenie

suhlasim z jendou ale bolo by to dost neobjektivne kedze nove clanky by si nestihlo este precitat vela ludi a tak by tie posledne boli
na prvych miestach.

mozno ze by bolo dobre dat prilezitost uzivatelom ohodnotit kazdy clanok takymi tymi piatimi hviezdickami. myslym ze by bolo zaujimave pozriet sa na taky zoznam najoblubenejsich clankov.

Re: hodnotenie

Neobjektivní to bylo i proto, že na náš web chodí hodně dětí v rámci školy a proto, že dělají něco, co MUSÍ, tak schválně dávají všem článkům a cvičením 0 hvězdiček.

Hodnocení potom bylo úplně k ničemu, proto jsme ho zrušili.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

Doufám, že takových moc nebude :-d

Re: Re:

Ale bude. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

Doufám, že takových moc nebude :-d

Re: Re:

Damn you guys :-D Vy zase nechcete, abych vyhrál :)

přání

sice to patří spíš do knihy přání a stížností, ale zase se to hodí k tématu: napadlo mne, že bych se mi docela hodilo, kdybych si mohla do nějaké své virtuální stránky (na HFE) ukládat své oblíbené články, nebo prostě to čím se zrovna zabývám – takové moje osobní TopTen :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

Doufám, že takových moc nebude :-d

Re: Re:

:-) zrovna jsem se dívala… mám to těsně, ale 2006 :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 14 lety

přání

sice to patří spíš do knihy přání a stížností, ale zase se to hodí k tématu: napadlo mne, že bych se mi docela hodilo, kdybych si mohla do nějaké své virtuální stránky (na HFE) ukládat své oblíbené články, nebo prostě to čím se zrovna zabývám – takové moje osobní TopTen :-)

Re: přání

Dobrý nápad, snad se nám ho podaří někdy zrealizovat.

5 triciek

este som sa chcel spytat ci je mozne aby niekto vyhral viac triciek ked tam ma vela listkov.

dakujem

Re: 5 triciek

Ne, každý může vyhrát jen jedno. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: 5 triciek

Ne, každý může vyhrát jen jedno. :-)

Re: Re: 5 triciek

aspon budu mat aspon ti novsi citatelia vacsiu sancu

Tak to nemám šanci, na HFE sice chodím „už“ asi dva roky, nicméně k registraci jsem sebe i kamarádku přemluvila teprve pár měsíců zpátky :-D nicméně vím o několika článcích, které mi velmi pomohly, takže si soutěž nechám projít hlavou. Tak či tak, tričko si pravděpodobně stejně jednou pořídím :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rita_Sinister vložený před 14 lety

Tak to nemám šanci, na HFE sice chodím „už“ asi dva roky, nicméně k registraci jsem sebe i kamarádku přemluvila teprve pár měsíců zpátky :-D nicméně vím o několika článcích, které mi velmi pomohly, takže si soutěž nechám projít hlavou. Tak či tak, tričko si pravděpodobně stejně jednou pořídím :-)

Re:

Určitě se můžete zapojit. Losování je stejně náhodné a štěstí může padnout i na člověka, který bude mít v pomyslné krabici jen jeden pomyslný papírek se jménem.

Váš názor na nej články nás zajímá.

Re: Re:

Kupodivu, též jsem 2006… ;-)

výběr

Jsem na ten TOP 5 moc zvědavá, člověk neví, co by vybral…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.