Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Odesláno taky, ale štěstí přeji pouze sobě :-D

Re:

tak to by jsi se měl pořádně poplivat :D

Odesláno

Tak mohu také s úlevou konstatovat, že mám odesláno. Tentokrát to opravdu dalo zabrat a ten záchranný polštář v podobě tří možných špatných odpovědí se jistě bude hodit (pokud bych teda nedej bože měl to štěstí a byl vylosován). :)

Good luck everybody!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 14 lety

Re:

tak to by jsi se měl pořádně poplivat :D

Re: Re:

Teď už nevyhraju vůbec, protože nejsem přející :)

Poslední otázka nemá chybu ! :-)
Nejlepší je „Tomo…“
:-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

Teď už nevyhraju vůbec, protože nejsem přející :)

Re: Re: Re:

každý to přeje sobě, ale jenom potichoučku :o) já si třeba přeji Futuramu a ten zbytek ostatním :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

každý to přeje sobě, ale jenom potichoučku :o) já si třeba přeji Futuramu a ten zbytek ostatním :D

Re: Re: Re: Re:

Já si přál Friends, ale ty jsem si už preventivně koupil k Vánocům, takže bych si přál West Wing asi :)

Dělal jsem si srandu, ostatním výhru přeju taky :--)

Odesláno. Vyjádřit by se to dalo asi poslední otázkou The End's… :-) Docela úleva

Tak nad poslední otázkou jsem strávila poměrně dlouhou dobu, komentáře ostatních, že je lehká, mi ubíraly sebevědomí více a více… Ale až teď mě cosi osvítilo a také jsem na to přišla. Teď už tedy souhlasím s ostatními… :-)

Díky za skvělou soutěž :-)

Tož taky odesláno :) Ale dalo to zabrat :) Ještě teď se mně kúří z hlavy nad otázkou 5. Pracovat v reklamní agentuře bych tedy nemohla …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Poslední otázka nemá chybu ! :-)
Nejlepší je „Tomo…“
:-D

Re:

Tiež sa mi Tomo… páčilo. Pozerala som na to a nechápala čo to je, či sa Marek nepomýlil :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Já vám strašně moc držím palce, já se těhle soutěže nemohla zúčasnit, protože jsem tu měla zrovna na návštěvě vnučku a na internet jsem se dostala tak na dest minut, ale stihla jsem vaše komentáře tak vím, že tentokrát byly otázky fakt těžké. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit, ale o to víc jsem napnutá, kdo asi vyhraje. Takže držím pěsti a fandím vám, a příště, – jdu o toho zase!

Re:

To je hezký, že to ostatním přejete. A víte co? Já Vám to věřím. A taky je hezký, že jste se radši věnovala vnučce. Já kvůli soutěži celkem dost zanedbávám manžela, už si stěžuje. :-) Budu mu to muset vynahradit.

Díky za soutěž. Zjistila jsem, že už ty seriály ani nemusím vyhrát. Vždyť už o nich stejně všechno vím… :o :-)

Finále

Tak kde je ta finálová otázka? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Antrey vložený před 14 lety

Finále

Tak kde je ta finálová otázka? :-)

Re: Finále

V novém článku s názvem
„Finále velké seriálové soutěže 2010“

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.