Help for English

Finále velké seriálové soutěže 2010

Komentáře k článku: Finále velké seriálové soutěže 2010

 

Gratluji všem výhercům, užijte si skvělé seriály :)

Dneska už o Sex and the City také nebudu soutěžit. Jednak se mi už nechce, protože je to dost dlouhá soutěž a tento seriál mě moc neláká.

Aj ja gratulujem vsetkym vitazom- animacie su masaker :-D Ani ja dnes nesutazim- tento serial velmi nemusim.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eviska83 vložený před 14 lety

Aj ja gratulujem vsetkym vitazom- animacie su masaker :-D Ani ja dnes nesutazim- tento serial velmi nemusim.

Re:

Já jsem ho ještě tedy neviděl, nemůžu tedy zrovna posoudit. Stáhl jsem si jen pilotní díl, ale nenadchl mě tolik, abych se díval na celý seriál.

Re: Re: Re: Re:

„Teď jsem objednával Vampire Diaries“ – že by nás čekala do konce roku ještě jedna soutěž??? :-D

Re: Re: Re: Re:

Nene, Vampire Diaries byly pro mě. :-)

:-D

tesim sa na dnesne vyhlasenie … tipujem ze to bude pecka! :-D

Markl jsi borec. Blahopřeji Mandy :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 14 lety
:-D

tesim sa na dnesne vyhlasenie … tipujem ze to bude pecka! :-D

Re: :-D

Je :-)

Mandy, congrats !

MarkL, hats off !!

Marku, THANX !!!

Super animácia :)
už som sa zlakla, že zase vyhral MakrL :-D :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vanilla vložený před 14 lety

Super animácia :)
už som sa zlakla, že zase vyhral MakrL :-D :-D :-D

Re:

Nojo, já taky… ale pak jsem si tu jeho zprávu otevřel – byla tam normálně odpověď na otázku pro dnešní den a pod tím tento vzkaz. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vanilla vložený před 14 lety

Super animácia :)
už som sa zlakla, že zase vyhral MakrL :-D :-D :-D

Re:

Bola to super súťaž…ďakujeme Marek :)
Aj mi za ňou bude smutno… síce som nič nevyhrala, ale aspoň som si trochu potrénovala angličtinu :)

To je neuvěřitelné. MarkL, moc Ti děkuji. Dneska asi neusnu. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Nojo, já taky… ale pak jsem si tu jeho zprávu otevřel – byla tam normálně odpověď na otázku pro dnešní den a pod tím tento vzkaz. :-)

Re: Re:

Tak ono sa to naozaj stalo?? Myslela som si, že to je len naťahovanie… ešte som si hovorila, že chudák MarkL, najprv sa tešil, že zase vyhral a potom zistil, že nie :D
Milé od neho :) ktovie, či teraz neľutuje :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vanilla vložený před 14 lety

Re: Re:

Tak ono sa to naozaj stalo?? Myslela som si, že to je len naťahovanie… ešte som si hovorila, že chudák MarkL, najprv sa tešil, že zase vyhral a potom zistil, že nie :D
Milé od neho :) ktovie, či teraz neľutuje :)

Re: Re: Re:

Ano, to se opravdu stalo. :-)
Přemýšlel jsem, čím to losování udělám dnes zajímavé a MarkL se o to postaral za mě. Takže i já mu děkuju.

MarkL, smekám Ti, jsi fakt třída ;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.