Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

Re: Re: Re: Re:

no už se nemůžu dočkat…:)…sem zvědavá,co ste si na nás vymyslel

S tím překvapením jste mě trochu zaskočil. Ráda bych se opět zúčastnila, ale tento seriál vůbec neznám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

S tím překvapením jste mě trochu zaskočil. Ráda bych se opět zúčastnila, ale tento seriál vůbec neznám.

Re:

To vůbec nevadí, že ten seriál neznáte. pět bude potřeba každý den něco najít a zjistit a opět to půjde vždy najít na internetu. Jen to bude trošičku jiné než v předchozích seriálových soutěžích.

jupii… marsku mam rada 8-)

DD, já tento seriál taky neznám, ale doufám, že mi děti poradí:-) jako s OC. Poučily mě a dokonce jsme měli epizodku na videu. U Heroes jsem bohužel propásla 3 otázky, což je opravdu moc. Teď už ale vím, kdo mi je každý den rád pohlídá :-) a já ty moje potvůrky nenápadně postrčím k HFE :-D Ono věnovat se v práci jiným činnostem – IKDYŽ v pauze samozřejmě!! – je přinejmenším nevhodné :oops: Jo už jsem se ptala neteře, zda se k Vám zapsala na AJ na univerzitě, bohužel to nestihla a je u kolegyně… Škoda, doufala jsem, že mi řekne jaký jste „naživo“ :-), jak mluvíte, jestli jste při učení zábavný jako Vaše stránky a tak…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

DD, já tento seriál taky neznám, ale doufám, že mi děti poradí:-) jako s OC. Poučily mě a dokonce jsme měli epizodku na videu. U Heroes jsem bohužel propásla 3 otázky, což je opravdu moc. Teď už ale vím, kdo mi je každý den rád pohlídá :-) a já ty moje potvůrky nenápadně postrčím k HFE :-D Ono věnovat se v práci jiným činnostem – IKDYŽ v pauze samozřejmě!! – je přinejmenším nevhodné :oops: Jo už jsem se ptala neteře, zda se k Vám zapsala na AJ na univerzitě, bohužel to nestihla a je u kolegyně… Škoda, doufala jsem, že mi řekne jaký jste „naživo“ :-), jak mluvíte, jestli jste při učení zábavný jako Vaše stránky a tak…

Re:

Na co se chtěla zapsat?

Super

Túto súťaž nesmiem premeškať! už 2 som premeškala ale túto už nesmiem! je to úžasný seriál, aj keď som videla iba 1 diel :-D :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Na co se chtěla zapsat?

Re: Re:

Na AJ. Předpokládala jsem, že budete vyučovat AJ na této škole..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

Re: Re:

Na AJ. Předpokládala jsem, že budete vyučovat AJ na této škole..

Re: Re: Re:

Na Univerzitě Pardubice (Filozofická fakulta, Katedra anglistiky a amerikanistiky) budu učit předměty ‚jazyková cvičení‘ a ‚prezentační dovednosti‘. Předmět ‚aj‘ nemáme, protože celý obor je studium AJ.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Na Univerzitě Pardubice (Filozofická fakulta, Katedra anglistiky a amerikanistiky) budu učit předměty ‚jazyková cvičení‘ a ‚prezentační dovednosti‘. Předmět ‚aj‘ nemáme, protože celý obor je studium AJ.

Re: Re: Re: Re:

To bude tím :-) Ona nestuduje anglistiku… No jo neinformovala jsem se o všech katedrách, ale vím, že studuje psychologii… bohužel nevím co přesně. Nechci být zvědavá tetička :-) Jinak Vám od zítřka držím palce do nové práce ;-) No a dozufám, že fakulta otevře universitu 3. věku – tio bych ráda stihla :-D

Re: Re: Re: Re:

Aha, tek teď už rozumím.

Wow

Marku, to je strašně super nápad. To jsem nečekal. :)

Ale už teď se bojím, abych na konci neposlal špatný jméno. Ale co, je to jen soutěž. :)

Také se mi to líbí, už to mám hezky „sesumírované“ a teď jen budu zvědavá, jestli se mi podaří přeložit správně všechny otázky. :-( :-D

ulejvárna

Vypadá to jednodušeji než obvykle, žádné trápení s psaním odpovědí v AJ :-) Ale divila bych se, kdybyste nás něčím nepřekvapil.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.