Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

Já bych zkusil smáznout cache prohlížeče… (ve FF CTRL+SHIFT+DEL , zatrhnout Vyrovnávací paměť) :-)

a je to tu

jéjda :( a nestila sem včerejší otázku :( to zas bude tipovačka :? :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 16 lety

a je to tu

jéjda :( a nestila sem včerejší otázku :( to zas bude tipovačka :? :-(

Re: a je to tu

To jsme dva. Já to zas pokazila vlastní blbostí. Ze zvyku, že první otázka zůstává 2dny, tak jsem tu druhou hned prošvihla. :-) :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Tak to vám asi nějak zlobí prohlížeč, protože já otázku aktualizuju každý den v noci kolem půlnoci. Ještě nikdy jsem nenechal starou otázku až do někdy do druhého dne.

Zkuste kliknout na RELOAD stránky, možná to pomůže.

Re: Re:

Díky za vysvětlení. Už se mi to stávalo u jiných soutěží, takhle mi zbytečně utíkají otázky. Je to k vzteku…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 16 lety

Re: a je to tu

To jsme dva. Já to zas pokazila vlastní blbostí. Ze zvyku, že první otázka zůstává 2dny, tak jsem tu druhou hned prošvihla. :-) :-(

Re: Re: a je to tu

já taky, myslela jsem, že ta otázka tu bude i další den, ale nějak mi to nevyšlo…takže budu tipovat

Re: Re: Re: a je to tu

nejhorší je, že se toho v ten 4. den mohlo vyškrtnout víc a já nevím a nevím :( Prostě nějak to dopadne :)

veronica mars

Nepaci sa mi ze otazky sa obmienaju kazdy den a nedaju sa spetne pozriet a ked ja som tuto stranku objavilôa az teraz a chcela by som sa zucastnit sutaze ale neviem predchadzajuce otazky… :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od plolina vložený před 16 lety

veronica mars

Nepaci sa mi ze otazky sa obmienaju kazdy den a nedaju sa spetne pozriet a ked ja som tuto stranku objavilôa az teraz a chcela by som sa zucastnit sutaze ale neviem predchadzajuce otazky… :-(

Re: veronica mars

Podle mě je v tomhle prostě ta soutěž. Ale určitě bude spoustu dalších o spoustu super seriálů. Mě třeba taky mrzelo, že jsem promeškal soutěž o GG, ale doufám, že se o ně ještě nekdy v budoucnu soutěžit bude.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od plolina vložený před 16 lety

veronica mars

Nepaci sa mi ze otazky sa obmienaju kazdy den a nedaju sa spetne pozriet a ked ja som tuto stranku objavilôa az teraz a chcela by som sa zucastnit sutaze ale neviem predchadzajuce otazky… :-(

Re: veronica mars

ved to budu dalsie, podla mna je to skvely system…teda ak ma clovek pristup na net kazdy den =)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od plolina vložený před 16 lety

veronica mars

Nepaci sa mi ze otazky sa obmienaju kazdy den a nedaju sa spetne pozriet a ked ja som tuto stranku objavilôa az teraz a chcela by som sa zucastnit sutaze ale neviem predchadzajuce otazky… :-(

Re: veronica mars

Ano, už jsme takto soutěžili o O.C., Supernatural, Friends, Gilmore Girls, Heroes, Simpsons, Futurama (zapomněl jsem na něco?) a další soutěže už jsou připravené.

Kdyby se dalo zpětně podívat na soutěžní otázky, bylo by ve slosování strašně moc lidí a tedy i malá či mizivá šance na výhru. Tento způsob vás něco stojí, každý den musíte něco zjistit, najít apod., zato ale můžete vědět, že šance na výhru je tím lepší.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: veronica mars

Ano, už jsme takto soutěžili o O.C., Supernatural, Friends, Gilmore Girls, Heroes, Simpsons, Futurama (zapomněl jsem na něco?) a další soutěže už jsou připravené.

Kdyby se dalo zpětně podívat na soutěžní otázky, bylo by ve slosování strašně moc lidí a tedy i malá či mizivá šance na výhru. Tento způsob vás něco stojí, každý den musíte něco zjistit, najít apod., zato ale můžete vědět, že šance na výhru je tím lepší.

Re: Re: veronica mars

Já souhlasím s tím, že systém je skvělý. Přirozeně to filtruje potencionální výherce, „nutí“ k denním návštěvám (což je u mě jen pozitivum). Vzpomínám si, jak jsem při souteži o Heroes vstávala o 20 minut dříve před odjezdem na svatbu, jen ať stihnu sobotní otázku a vyplatilo se. V mém případě tedy rozhodně. Včera jsem si magický balíček vyzvedla na poště a už chystám velkou promítací akci na jeden víkend, kdy si to zkusím dát celé naráz.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

Re: Re: veronica mars

Já souhlasím s tím, že systém je skvělý. Přirozeně to filtruje potencionální výherce, „nutí“ k denním návštěvám (což je u mě jen pozitivum). Vzpomínám si, jak jsem při souteži o Heroes vstávala o 20 minut dříve před odjezdem na svatbu, jen ať stihnu sobotní otázku a vyplatilo se. V mém případě tedy rozhodně. Včera jsem si magický balíček vyzvedla na poště a už chystám velkou promítací akci na jeden víkend, kdy si to zkusím dát celé naráz.

Re: Re: Re: veronica mars

Udělej společné foto tebe a DVD (zkus zaostřit na sebe :-D )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re: veronica mars

Udělej společné foto tebe a DVD (zkus zaostřit na sebe :-D )

Re: Re: Re: Re: veronica mars

Tak já si myslím, že tyhle soutěže jsou super. A doufám, že se na mě buď při Veronice nebo jestli někdy budou ještě Gilmorky, usměje štěstí. Obecně mám rád seriály z produkce WB :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re: veronica mars

Udělej společné foto tebe a DVD (zkus zaostřit na sebe :-D )

Re: Re: Re: Re: veronica mars

To bylo na mě ? :-) !!

Jeden nebo víc

Tak doufám, že v ten den (jeden, co jsem prošvihla, se škrtalo jenom jedno jméno a teď se jich pro změnu proškrtá víc, páč jinak nevím, jak se dostanu na to jedno výsledný. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.