Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Vím, nevím

Tak já pro změnu nechápu to „Both name of series“ – slovům rozumímm, ale smysl už je horší… beztak je to něco jednoduchého, tak snad to pak napíšu dobře

Přečtěte si celou větu k both si dejte obě name a máte to :-D Doufám, že to Marek nebude brát jako napovídání, nebo porušení pravidel :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Přečtěte si celou větu k both si dejte obě name a máte to :-D Doufám, že to Marek nebude brát jako napovídání, nebo porušení pravidel :oops:

Re:

Teda a to celé třikrát.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re:

Teda a to celé třikrát.

Re: Re:

mi přijde, že both chybí pomlčka,ale raději už nepsat a pana Marka neprovokovat. Od čeho jsou soukromé zprávy, že? :-D
P.S. Je Georgia jen přezdívka, nebo překladd jména?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re:

mi přijde, že both chybí pomlčka,ale raději už nepsat a pana Marka neprovokovat. Od čeho jsou soukromé zprávy, že? :-D
P.S. Je Georgia jen přezdívka, nebo překladd jména?

Re: Re: Re:

…Za both..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re:

mi přijde, že both chybí pomlčka,ale raději už nepsat a pana Marka neprovokovat. Od čeho jsou soukromé zprávy, že? :-D
P.S. Je Georgia jen přezdívka, nebo překladd jména?

Re: Re: Re:

Obojí, já přezdívky vymýšlet neumím a tak, když jsem se chtěla tady zaregistrovat tak jsem si řekla a proč ne anglicky Jiřina – Georgia? Jinak mi tak nikdo neříká, ale asi to budu muset všechny naučit, Začíná se mi to líbit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Vím, nevím

Tak já pro změnu nechápu to „Both name of series“ – slovům rozumímm, ale smysl už je horší… beztak je to něco jednoduchého, tak snad to pak napíšu dobře

Re: Vím, nevím

BOTH blahblah AND blahblah = JAK blabla TAK blabla

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Obojí, já přezdívky vymýšlet neumím a tak, když jsem se chtěla tady zaregistrovat tak jsem si řekla a proč ne anglicky Jiřina – Georgia? Jinak mi tak nikdo neříká, ale asi to budu muset všechny naučit, Začíná se mi to líbit.

Re: Re: Re: Re:

Tak to já jsem taky Georgia, těší mě :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Vím, nevím

BOTH blahblah AND blahblah = JAK blabla TAK blabla

Re: Re: Vím, nevím

a jooo, no jooo, tak to jooo, tak nějak jsem to myslela, ale střídalo se: dává to smysl, nedává to smysl, dává nedává…dík

Re: Re:

už mě zase děsíte pánové :D radši neříkejte,že přijde něco eště težšího

Wow :-D Gilmorky nebo Přátelé… ale IT taky není k zahození… 8-) Beztak nevím, štěstí v soutěžích moc nemám :-( Ale proč to nezkusit :-)

Otázky

Ahoj všem, tak zatím se kupodivu chytám a snad mám vše dobře. Dnešní zadání mě nejdřív vylekalo, ale dobrý :-D :-D

To je krása!

Dnes je skvělá otázka. Tak tohle poznám v první milisekundě /nebo jak se ta mrňavá částečka jmenuje/. Díky :-)

Jen tak

No tohle je snad nejsnadnější otázka co jsem kdy za celé ty soutěže viděl (v tomto případě slyšel). Rád bych věděl, zda je někdo, kdo to nezná. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od asgardpepa vložený před 16 lety

Jen tak

No tohle je snad nejsnadnější otázka co jsem kdy za celé ty soutěže viděl (v tomto případě slyšel). Rád bych věděl, zda je někdo, kdo to nezná. :)

Re: Jen tak

Nebojte, budou i těžší. :-) Lehčí už asi ne.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.