Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 14 lety

tak tomu říkám otázka na rozloučení se soutěží – opravdu finále :-D . Děkuji za tak nápadité otázky, přestože seriály moc nemusím (jen ty anglické a jen někdy), tak bylo zajímavé se účastnit :-)

Re:

súťaž bola fakt super. Aj som sa teda poriadne pri niektorých otázkach zapotila a teda vôbec som si neni istá,či mám dobre aspoň tých 12. No uvidíme a dúfam, že sa mi nejaký ten seriál ujde :)

no to tedy bylo – nejprve jsem se zděsila – ať žije Wikipedia! :-)

Teda musím říct, že mi dlouho trvalo, než mi to došlo!:-)

:-D

Chtel jsem se zeptat. Uz jste to tady myslim nekde psal, ale jen pro jistotu. Pokud soutezime s brachou dva, kazdej za sebe a neradime si (nejak se nemusime) :-), muzeme soutezit kazdej za sebe, tim myslim poslat dve odpovedi nebo pouze dohromady? Radeji se ptam. Dik za odpoved.

Uf, odesláno. A teď by mě potěšilo, kdybych se ještě dostala do nějakého slosování :-D

Dokonáno jest

Dopsáno, zkontolováno a odesláno…Děkuji za výborné otázky, které mi zpříjemnily uplynulé dva týdny, stějně tak děkuju všem spolusoutěžícím, za to, že jsem nebyla jediná, kdo to tak prožíval. Všem držím palce a přeju hodně štěstí, teď přichází ta odpočinková část hry…
Zkrátka zlomte vaz!

Tak konečně vše přepsáno a odesláno. Řeknu Vám, kdyby šéf jenom tušil, kolik času jsem strávila nad otázkami v pracovní době… no bylo by to na vyhazov… Ale i kdybych nevyhrála, je dobrý vědět, že čas strávený nad otázkami bude finančně ohodnocen v měsíční mzdě:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od futu vložený před 14 lety

Chtel jsem se zeptat. Uz jste to tady myslim nekde psal, ale jen pro jistotu. Pokud soutezime s brachou dva, kazdej za sebe a neradime si (nejak se nemusime) :-), muzeme soutezit kazdej za sebe, tim myslim poslat dve odpovedi nebo pouze dohromady? Radeji se ptam. Dik za odpoved.

Re:

Každý musí mít svoje. Pokud jste pracovali společně, pošlete je jen jednou.

Tak poslední otázka byla hotová hned. Teda, když mi konečně došlo, co to proboha je.. :-) To trvalo o poznání déle. Tak odpoledne to ještě všechno projít a poslat. Tak nám všem hodně štěstí.

Tak posláno! Musím přiznat, že je to poprvé, co jsem se vůbec nějaké soutěže účastnila a díky těmto kreativním otázkám mě to opravdu moc bavilo.Dokonce mě vůbec nemrzí ta hromada času, co jsem tomu věnovala:-D

no super citat ako vam to tu vsetkym trklo a mne nie a nie:(

Juhuuuuuuuuu :-D No teda pokial mi docvaklo co znamena ta posledna otazka – to trvalo :-) ale pomohli mi vase komentare – vdaka- takze idem posielat. :-D

Konec soutěže je tu :) Do večera otázky pošlu, ještě ale překontroluju některé odpovědi. První soutěž, ve které jsem nezapomněl na žádnou otázku!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MonasMoon vložený před 14 lety

no super citat ako vam to tu vsetkym trklo a mne nie a nie:(

Re:

jeee ono to fakt bolo nakoniec lahke:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.