Help for English

cheesecake

 

omlouvam se za pauzu, ale mam momentalne problém s Internetem.
spise s PC. az to vyresim, ozvu se znovu.

IM, tuto smes (slehacka + zakys. smetana) neznam. zajimavé.
SEE YOU SOON
:oops: :oops: :oops:

to lionne: OK. Já nějaký cheesecake zatím zkusím (teď mám orig. recept na lemon cheesecake) a sdělím výsledek. Kdo má ještě nějaké zkušenosti s touto dobrotou (nebo jinou) připojte se . :-D

Na adrese: http://www.nanasunpetitmorceau.blogspot.com/ můžete najít taky jeden zajímavý recept na cheesecake (a zároveň procvičit anglinu )… :-)

Ahojky Leiah, recept fakt zajímavý, anglina procvičena, adresa je taky bezva. Díky. :-D

Dovoluji si přidat tip na náhradu sýra Mascarpone. Ušleháme 2 pomazánková másla bez příchutě a 2 smetany ke šlehání 32%. Osladíme podle chuti. Já dávám 2 polévkové lžíce cukru moučky. Tuto směs používám na přípravu Tiramisu.

to Nezbedovic: tak to je bomba. Určitě vyzkouším. Díky za všechny bezva nápady. Zatím jsem cheesecake nezkoušela, ale chystám se o víkendu. Napíšu výsledek. Má ještě někdo další dobrý „vychytávky“? Napiště. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.