Help for English

FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

 

nestihla jsem třetí otázku ne :-( nevyměnil by jí někdo za jakoukoliv jinou? Díky moc (nevim128@seznam.cz)

Dnešní otázka je těžká :-( budu si muset počkat na zítřek a podívat se v tv. Na netu jsem to nenašla :oops:

nemam otázku číslo 3 vyměnim za jinou..dík moc.. kokow@seznam.cz

Lehké otázky

Chceme těžší otázky, ať si to zasloužíme :P

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Strajk vložený před 16 lety

Lehké otázky

Chceme těžší otázky, ať si to zasloužíme :P

Re: Lehké otázky

Fakt? :-)

3.otázka

Čau potřebovala bych 3. otázku, můžu ji vyměnit za kteroukoliv jinou. Děkuji. můj mail je ivca.dar@seznam.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Lehké otázky

Fakt? :-)

Re: Re: Lehké otázky

Neposlouchejte ho! :-D

Prosím,nenašel by se někdo, kdo by mi poskytl znění první otázky? Mohu na oplátku poskytnout kteroukoli jinou z otázek. Můj mail: bakyna007@centrum.cz. Díky moc

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Chandler
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Lehké otázky

Fakt? :-)

Re: Re: Lehké otázky

Taky jsem pro těžší otázky :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Lehké otázky

Fakt? :-)

Re: Re: Lehké otázky

Zatím nic co bych nevěděl zpaměti, ale vždycky se raději ještě zeptám strýčka Googla abych něco nepoplet :)

Navrhuji otázky typu: Jaký je rozdíl v počtu koleček salámu na pizzi v díle který byl vysílán 10 dní po 4. úplňku v čínském roce štíra a počtem rozepnutých knoflíku na Chandlerově košili v díle s pořadovým číslem stejným jako byl věk scénaristy v přestupném roce :D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví jiri
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Strajk vložený před 16 lety

Re: Re: Lehké otázky

Zatím nic co bych nevěděl zpaměti, ale vždycky se raději ještě zeptám strýčka Googla abych něco nepoplet :)

Navrhuji otázky typu: Jaký je rozdíl v počtu koleček salámu na pizzi v díle který byl vysílán 10 dní po 4. úplňku v čínském roce štíra a počtem rozepnutých knoflíku na Chandlerově košili v díle s pořadovým číslem stejným jako byl věk scénaristy v přestupném roce :D

Re: Re: Re: Lehké otázky

máš bod:-D thumb up

dobrý den,já jsem také nepochopila 7.otázku …prosím o radu… :?:

nic moc

Zdravím,
musím teda říct, že mne zatím otázky dost zklamaly, nic co by se týkalo děje a co by prověřilo, zda je člověk opravdovým fandou Přátel nebo to jen tak zkouší.

Sedmá otázka se týká komplet celé série, nebo jen výherní sady?

…chtěla jsem napsat všech sérií.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.